Zabojuj za svoju imunitu

Zabojuj za svoju imunitu

Heather Modayová

Objednajte si novinku za uvádzaciu cenu 13.50 € (16.90 €) a s poštovným zadarmo.

Nenahraditeľná príručka, ktorá vám pomôže objaviť váš jedinečný imunotyp a dosiahnuť rovnováhu v obranyschopnosti pre optimálne zdravie a dlhovekosť.

Či už sa chcete ubrániť chronickým ochoreniam, dostať svoje autoimunitné symptómy pod kontrolu alebo sa oslobodiť od nepríjemných sezónnych alergií či neustálych prechladnutí a infekcií dutín, táto príručka vám poskytne vašu vlastnú sadu nástrojov, aby ste to dokázali.

Imunita je neviditeľná a zložitá sieť buniek, receptorov a chemických poslov, pričom neexistuje test, ktorý by ukázal, či funguje, ako má. Pôsobí na každú stránku nášho zdravia a ovplyvňuje (a niekedy dokonca spôsobuje) takmer každú chorobu známu ľudstvu. O „posilňovaní“ obranyschopnosti sa toho popísalo už veľa, no čo ak posilnenie nie je to, čo potrebuje práve váš jedinečný systém?

Kniha Zabojuj za svoju imunitu čerpá z bohatstva špičkového výskumu, fascinujúcich prípadových štúdií a objasňuje, že obranyschopnosť je výrazne ovplyvnená naším správaním, stravou, zvykmi a prostredím. Autorka identifikovala štyri primárne imunotypy – utlmený, pomýlený, hyperaktívny a slabý – na základe nerovnováh, ktoré bežne vedú k ochoreniu, chronickému zápalu, infekcii, alergiám a autoimunitným problémom.

Vďaka zaradeniu zaujímavých vedeckých poznatkov, praktických a prispôsobiteľných rád či interaktívnych dotazníkov, ktoré majú naplniť vaše špecifické potreby, predstavuje kniha Zabojuj za svoju imunitu revolučný program na vybudovanie individualizovaného životného štýlu a výživy, vedúci k odolnosti, vitalite a dlhovekosti.

Cieľom tejto knihy je, aby ste sa cítili dobre a aby ste dôverovali svojmu telu, pretože ked je váš imunitný systém vyvážený, cítite sa fantasticky!

Počet strán: 304
Formát: 148 x 210 mm
13.50 EUR vrátane DPH a dopravy
Objednávka