• Kedy vychádza magazín Forbes?

Mesačník Forbes vychádza vždy v prvý štvrtok v mesiaci, kedy je k dispozícii v stánkoch a na predajných miestach.
Predplatné magazínu Forbes je distribuované spoločnosťou L.K. Permanent a Slovenskou poštou, a.s.

 • Kde môžem posielať zaujímavé tipy na články?

Napíšte nám na editori@forbes.sk alebo na správu Facebooku.

 • Kde môžem nahlásiť chybu v článku? 

Napíšte nám na editori@forbes.sk alebo na správu Facebooku.

Predplatné (print)

 • Na aké časové obdobie si môžem magazín predplatiť?

Magazín Forbes si môžete predplatiť na rok alebo dva roky (predplatné je možné počas tohto obdobia kedykoľvek zrušiť) alebo si môžete zakúpiť len jeden výtlačok v príslušnom mesiaci.

 • Čo všetko získam v balíku ročného predplatného?

Balík predplatného obsahuje 12 vydaní + špeciálne vydanie Forbes NEXT + digitálnu verziu magazínu (aplikácia Forbes Slovensko) pre tablety a smartfóny s archívom od 2016 zadarmo (iOS, Android), poštovné v rámci Slovenska, možnosť získať zľavnené vstupy na Forbes podujatia.
Súčasťou niektorých typov predplatného je aj darček, ktorý poskytujeme k danému predplatnému. Na takýto typ predplatného sa nevzťahuje žiadny zľavový kód ani študentské predplatné. Jednotlivé typy predplatného nie je možné kombinovať (tzn. buď si zvolíte predplatné so zľavou alebo študentské predplatné so zľavou, alebo si vyberiete predplatné s darčekom).

 • Aká je štandardná cena predplatného?

Predplatné na jeden rok je v hodnote 45 EUR (vrátane DPH), vrátane tlačenej i digitálnej verzie a poštovného v rámci SR.

 • Ako je doručovaný magazín Forbes v rámci predplatného a aká je cena poštovného?

Predplatné distribuujeme spoločnosťou L.K. Permanent priamo do schránky predplatiteľa, poštovné je v rámci Slovenska zadarmo.
Magazín je distribuovaný prvý utorok v mesiaci a najneskôr do 4 pracovných dní je v schránke predplatiteľa.

 • Je možné predplatiť si Forbes do zahraničia?
  Áno, napíšte nám na predplatne@forbes.sk. My vašu požiadavku posunieme na oddelenie Slovenskej pošty, ktorá má na starosti zahraničné objednávky.

Upozorňujeme, že na predplatné do zahraničia sa nevzťahuje prístup k digitálnej verzii magazínu.

 • Je možné predplatiť si len digitálnu verziu, resp. len printovú verziu magazínu?

Nie, nie je možné si predplatiť jednotlivé verzie samostatne. Pracujeme však na tom 🙂

 • Kde si môžete zmeniť svoje dodacie alebo fakturačné údaje?

Napíšte nám na predplatne@forbes.sk

 • Ako sa prihlásiť do digitálnej verzie Forbes, ku ktorej prístup ste získali zdarma k predplatnému Forbes?

Digitálna verzia magazínu je aplikácia určená len pre tablety a smartfóny.

 1. Stiahnite si aplikáciu s názvom Forbes Slovensko cez App Store (iOS) alebo Google Play (Android) a nainštalujte si ju do svojho zariadenia (zadarmo).
 2. Prihláste sa do aplikácie pomocou portrétu umiestneného v pravom hornom rohu aplikácie, do políčka zadajte svoj e-mail, ktorý ste uviedli pri objednávke predplatného a ako heslo použite svoj unikátny 10-miestny kód, ktorý vám bol zaslaný e-mailom po uhradení faktúry
 3. V poslednom kroku kliknite na tlačidlo „Prihlásiť“ a môžete si sťahovať a čítať jednotlivé vydania magazínu Forbes Slovensko úplne zadarmo.

Neviete si poradiť alebo niečo nefunguje? Napíšte nám na predplatne@forbes.sk alebo nás kontaktuje na tel. čísle +421 918 906 261.

 • Ako postupovať v prípade, že aplikácia nefunguje tak, ako by mala?

Najskôr sa skúste z aplikácie odhlásiť a opätovne prihlásiť. Ak problém pretrváva, skúste aplikáciu odinštalovať a opäť nainštalovať a prihlásiť sa.

Ak problém naďalej pretrváva, neváhajte nás kontaktovať na predplatne@forbes.sk alebo na tel. čísle +421 918 906 261, radi vám pomôžeme.

 • Nebol vám doručený magazín Forbes včas alebo vám prišiel v poškodenom stave?

Napíšte nám na predplatne@forbes.sk alebo nás kontaktuje na tel. čísle +421 918 906 261, situáciu vyriešime a v prípade potreby vám pošleme i reklamačný výtlačok na naše náklady.

Knihy

 • Aké knihy vydáva vydavateľstvo magazínu Forbes? 

Aktuálnu ponuku kníh si môžete pozrieť na Knihy – Forbes. Sú to licencované preklady svetových knižných bestsellerov, ale aj autorské knihy z dielne Forbes Slovensko. Tematicky sú knihy rôznorodé – zdravý životný štýl, osobnostný rozvoj, duševné zdravie, životopisy, firemná kultúra, biznis, životné prostredie.

 • Koľko stojí doprava za doručenie objednávky knihy/kníh?

Cena za dopravu máte v rámci Slovenska zadarmo. Zaplatíte len výslednú cenu, ktorá je uvedená pri danom knižnom titule.

 • Koľko trvá doručenie knihy do schránky? 

Doručenie objednávky je do 5 pracovných dní od odovzdania objednávky dopravcovi (kuriér SPS, Slovenská pošta). Objednávky sú odovzdávané dopravcovi 2x do týždňa, alebo od závislosti počtu objednávok (tzn. ak je objednávok v týždni príliš veľa, odosielame objednávky dopravcovi viackrát do týždňa).

Newsletter Forbes Espresso

 • Máte záujem o čerstvé informácie, ktorá Vám poskytnú prehľad o aktuálnom dianí vo svete a na Slovensku?

Prihláste sa na odber nášho pravidelného newslettera Forbes Espresso, ktorý Vám bude zasielaný pravidelne na vašu emailovú adresu. Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

 • Nenašli ste odpoveď na nejakú otázku?

Napíšte nám na predplatne@forbes.sk alebo nás kontaktuje na tel. čísle +421 918 906 261 a radi zodpovieme všetky Vaše otázky.

Takisto nám môžete zasielať vašu spätnú väzbu či podnety na predplatne@forbes.sk.