PREDPLAŤTE SI FORBES
a pomôžte 3 organizáciám

Objednajte si v októbri ročné predplatné magazínu Forbes za 33 EUR a tromi eurami zo sumy predplatného prispejete rovným dielom týmto 3 organizáciám:

Takmer 5 000 detí na Slovensku nevyrastá vo svojich rodinách, ale v starostlivosti centier pre deti a rodiny. Deti majú zabezpečené základné potreby, ale chýba im individuálny a bezpečný vzťah. Program BUDDY vznikol preto, aby každé dieťa, ktoré nevyrastá vo svojej rodine, malo aspoň jednu osobu, ktorej môže dôverovať a ktorá mu pomôže na jeho ceste k samostatnosti. My v BUDDY preto nachádzame, školíme a staráme sa o BUDDY dobrovoľníkov tak, aby boli pre deti z centier pre dieťa a rodinu oporou na ich ceste k samostatnosti.

Nezisková organizácia Deťom s rakovinou pôsobí na bratislavskej detskej onkológii od začiatku roka 2016. Jej zakladateľmi sú rodičia detí, ktoré sa tiež liečili na rakovinu. Rozhodli sa odovzdávať svoje skúsenosti rodinám, ktoré sa ocitnú na klinike a reálne pomáhať neustále zlepšovať prostredie, v ktorom sa deti liečia. Organizácia spolu s KDHaO vybudovala modernú nadštandardnú Dennú kliniku, ktorá funguje od roku 2017, a vďaka ktorej deti môžu viac času tráviť v domácom prostredí namiesto nemocničného lôžka. V roku 2018 Deťom s rakovinou n.o. zrekonštruovala herňu na oddelení veľkých detí a doteraz zabezpečila vybavenie Kliniky elektrospotrebičmi, nábytkom a rôznymi inými potrebami, ktoré zjednodušujú rodinám dlhé týždne strávené v nemocnici. V tomto roku otvorila jedinečný špičkový projekt kompletne prestavaného lôžkového oddelenia pre malé deti.

Už je to takmer 12 rokov, čo sme ako OZ Pes v núdzi zachránili prvé nechcené a týrané psy. Odvtedy sa nám podarilo pomôcť a adoptovať viac ako 2000 z nich. Máme jednu zásadu – kastrujeme. Chceme zastaviť nekontrolovateľné množenie psov bez preukazu pôvodu. Aj prevencia je dôležitá. Rady prednášame na školách, trochu edukácie nájdete aj na našom Youtube kanáli pre malých aj pre veľkých.

VYBERTE SI DARČEK

Ročné predplatné Forbes v tlačenej i digitálnej verzii a darček

Poukaz na celý sortiment v hodnote
100 EUR do obchodov Blažek

33 Eur

Viac info

Ročné predplatné Forbes

Ročné predplatné Forbes
v tlačenej i digitálnej verzii

33 Eur

Objednať

Predplatné + špeciál 100 biznis osobností sveta

Ročné predplatné Forbes
a Forbes špeciál 100 najväčších biznis osobností sveta

37 Eur

Objednať

Forbes pre firmy

Objednajte si predplatné Forbes do vašej firmy alebo ako benefit pre vašich zákazníkov či partnerov

Balík ročného predplatného obsahuje

12 Tlačených
vydaní

4 Špeciálne
vydania

Digitálny archív
zadarmo

Poštovné
v rámci SR

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám na predplatne@forbes.sk alebo nám zavolajte na +421 918 906 261.