5 krokov, ako si predplatiť Forbes a čítať ho v tablete a mobile

Forbes môžete čítať kdekoľvek a kedykoľvek chcete. Za jednu cenu získate tlačený magazín, aj jeho elektronickú verziu. Každý mesiac dostanete do schránky tlačený Forbes a zároveň aplikáciu pre mobilné telefóny a tablety. Ponúkame vám návod, ako na to.

1. Vyberte si, ako chcete platiť

Predplácate si Forbes prvýkrát? Vo formulári vyplňte osobné údaje, potvrďte objednávku a na záver sa rozhodnite pre spôsob platby, ktorým vám najviac vyhovuje. Najlepším riešením je platiť kartou, vďaka tomu totiž získate prístup do aplikácie ihneď. V ostatných prípadoch vám prihlasovacie údaje pošleme e-mailom až po overení platby, čo v prípade zálohovej faktúry môže trvať aj niekoľko dní. Verní čitatelia si môžu predplatné predĺžiť za zvýhodnenú cenu.

2. Uložte si kód

Po zaplatení vám pošleme e-mailom vygenerovaný kód predplatného. Má podobu desaťmiestneho čísla. Toto číslo je vašim kľúčom k digitálnej verzii. Tento kód si starostlivo uložte. Prostredníctvom neho sa v aplikácii prihlásite a môžete sťahovať jednotlivé vydania. Ostatní čitatelia si budú musieť elektronickú verziu osobitne zaplatiť.

3. Stiahnite si aplikáciu

Aplikáciu do mobilu alebo tabletu nájdete v obchode podľa typu vášho zariadenia. Pokiaľ máte iPhone alebo iPad, vyhľadáte si v App Store Forbes Slovensko a aplikáciu si nainštalujete. Obdobne si aplikácie stiahnete v Google Play pre telefóny či tablety so systémom Android.

4. Prihláste sa

Vezmite si do ruky číslo/kód predplatného. V aplikácii stlačte vpravo hore ikonu „Portrétu“. Otvorí sa vám okienko s dvoma políčkami. Do horného políčka napíšete svoj email, ktorý ste uviedli pri objednávke predplatného. Ako heslo zadáte svoj unikátny kód predplatného. Kliknete na tlačidlo „Prihlásiť“, a následne si už môžete sťahovať jednotlivé čísla a v pohodlí si čítať.

5. Poradíme vám

Neviete si poradiť alebo niečo nefunguje, ako má? Radi vám pomôžeme. Napíšte nám na predplatne@forbes.sk alebo na Facebook, prípadne volajte na +421 918 906 261 – Ivana Mališová.