Jak být nejlepší na světě (CZ)

Jak být nejlepší na světě (CZ)

Michael Schur

Svieže, vtipné a inšpiratívne rady, ako sa vysporiadať s tými najťažšími problémami.

Kniha v českom preklade od autora Michaela Schura, tvorcu seriálov The Good Place či The Office je vtipným a inšpiratívnym sprievodcom etickým životom, ktorý čerpá z 2 400 rokov starého učenia mudrcov celého sveta.

Väčšina ľudí si o sebe myslí, že konajú „dobre“, ale nie vždy sa dá ľahko rozlíšiť, čo je to „dobré“ a „zlé“ konanie – najmä vo svete plnom komplikovaných rozhodnutí, nástrah, prekážok a zlých rád. Našťastie si týmto problémom už tisíce rokov lámu hlavu aj mnohí bystrí filozofovia, ktorí nám môžu ponúknuť užitočný návod.

Keď knihu dočítate, budete presne vedieť, ako sa zachovať v každej mysliteľnej situácii, aby ste vytvorili čo najväčšie overiteľné množstvo morálneho dobra. Budete najlepší na svete a všetci vaši priatelia vám budú závidieť. No, to už trochu preháňame, ale určite prídete na kopu sviežich, vtipných, inšpiratívnych a múdrych ponaučení týkajúcich sa tých najpálčivejších problémov, ktorým dennodenne čelíme.

Táto kniha je ako vliezť dovnútra mozgu, ktorý stál za niektorými z najlepších, najvtipnejších a najinteligentnejších seriálov posledných rokov a pozerať sa na svet jeho očami, pýtať sa jeho zvedavé otázky a nechať sa unášať ľahkosťou a šarmom jeho odpovedí.

Český preklad: Vladan Šír

Počet strán: 280
Formát: 148 x 210 mm
18 EUR vrátane DPH a dopravy
Objednávka