Vítězit (CZ)

Vítězit (CZ)

Tim S. Grover & Shari Lesser Wenk

Elitný mentálny kouč Tim Grover, ktorého zverencami boli aj slávni basketbalisti ako Michael Jordan či Kobe Bryant, prináša v svojej najnovšej knihe úprimný návod na to, ako víťaziť v podnikaní, športe a ďalších oblastiach, v ktorých sa vrháme do bojov o úspech.

Kniha Vítězit názorne ilustruje, prečo sa Tim Grover stal najvyhľadávanejším koučom na svete. V knižnej novinke čerpá z tridsaťročnej práce pre špičkových športovcov a vrcholových manažérov, búra klišé, odhaľuje omyly nerozvážneho prístupu k plneniu snov, ktoré plodia len priemernosť, a povzbudzuje k realistickému, no o to intenzívnejšiemu úsiliu. A aká vás čaká na jeho konci cena? Obrovský úspech.

Ak túžite vybudovať úspešnú firmu alebo ako športovec túžite po majstrovských tituloch, ako obchodník chcete uzavrieť kontrakt svojho života, táto kniha vám poskytne 13 životne dôležitých zásad, s pomocou ktorých významne zvýšite svoj výkon.

Ak ste závislí na vôni úspechu a nedokážete sa ho nabažiť, potom ste pripravení prijať stratégiu výkonnosti, ktorú kniha Vítězit prináša. Ak ste už úspešný dnes a chcete vedieť, čo urobiť pre to, aby ste sa zaradili medzi tých najväčších hráčov vo svojom obore, kniha vám ukáže, ako na to.

Počet strán: 232
Formát: 150 x 210 mm
19.00 EUR vrátane DPH a dopravy
Objednávka