Spúšťame
vydávanie kníh

Kúpte si knihy v predpredaji za zvýhodnené ceny.

Rok 2019 je pre naše vydavateľstvo skutočným míľnikom. Okrem vydávania magazínu Forbes Slovensko, tvorby obsahu na náš web forbes.sk a organizovania výnimočných podujatí sme sa rozhodli uviesť na trh aj knihy.


S našou knižnou divíziou barecz & conrad books vám budeme prinášať knižné tituly nielen z vlastnej tvorby, ale najmä svetové bestsellery v slovenskom jazyku.


Tento rok vám prinášame 1. autorskú knihu z dielne Forbes – Nevyhorení a švédsky bestseller – Dobehni svoj mozog. Veríme, že si medzi knižkami nájdete tú svoju. Prajeme inšpiratívne čítanie!

Knihy v ponuke

Nevyhorení

Lucia Okša a Zuzana Matuščáková
17,82 EUR
19,80 EUR

Dobehni svoj mozog

Anders Hansen
10,69 EUR
11,88 EUR

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám na predplatne@forbes.sk alebo nám zavolajte na +421 918 906 261.

Dobehni svoj mozog

Anders Hansen

Ak chcete byť odolnejší voči stresu, zlepšiť si pamäť a mať kreativitu na maxime, mali by ste cvičiť. Výskum ukazuje, že pravidelné cvičenie stimuluje mozog viac ako sudoku, krížovky a výživové doplnky dohromady.

Švédsky bestseller Dobehni svoj Mozog (450 000 predaných výtlačkov, preložený do 14 jazykov) od renomovaného psychiatra a “brain bloggera” Andersa Hansena vám povie ako zabrániť starnutiu vášho mozgu a žiť tak lepší a spokojnejší život.

Počet strán:
256
formát:
148 x 210 mm
10,69 EUR vrátane DPH a poštovného
Objednať