23. januára 2020

AKTUALIZÁCIA: Nominácie na rok 2020 sú uzatvorené. 

Forbes Slovensko opäť pripravuje rebríček mladých talentov 30pod30. Tento rok to bude už po ôsmy raz, čo zostavíme prehľad ľudí, ktorí v mladom veku dosahujú výnimočné úspechy. Pošlite nám tip na niekoho, kto by mal byť súčasťou tohto rebríčka, prostredníctvom nižšie uvedeného formulára.

Ako môžem niekoho nominovať do rebríčka Forbes 30pod30?

Nominovať svojho favorita do rebríčka Forbes 30pod30 2020 môžete jednoduchým spôsobom – len vyplňte formulár na tomto odkaze. Potrebujete poznať jeho meno a priezvisko, dátum narodenia alebo aspoň vek, pôsobisko a pomôže nám, ak uvediete dôvod jeho nominácie či napríklad dodatočné odkazy, kde sa vieme o vašom nominantovi dozvedieť viac. Nomináciu mladých talentov uzatvárame 19. februára 2020.

Nádejné talenty zaraďujeme do šiestich kategórií: biznis, startupy a technológie, veda a vzdelávanie, šport, umenie, kreatívny priemysel, zábava a sociálne inovácie a verejný sektor. Do každej kategórie bude vybraných päť ľudí, ktorých úspechy a prínos budú prevyšovať ostatných.

POZRITE SI MINULOROČNÝ REBRÍČEK

Členov rebríčka Forbes 30pod30 vyberá redakcia magazínu aj po konzultáciách s odborníkmi v daných oblastiach. Celý rebríček nájdete v aprílovom vydaní magazínu Forbes a v špeciálnom vydaní na webe Forbes.sk.

Podujatie 30pod30 sa uskutoční 21. apríla 2020 v bratislavskej Starej tržnici. Každoročne sa na ňom zúčastňujú najlepší z rebríčka Forbes 30 POD 30, biznis mágovia startupového sveta, investori zo  Slovenska i zahraničia. Program sprevádzajú súťaže a aktivity počas celého dňa, biznis stretnutia, networking a tradičný car pitch.  

Možnosť zakúpiť si lístky na podujatie a program podujatia nájdete TU. 

Prečítajte si o doterajších úspešných finalistoch na webe Forbes.sk:

Spolupráca s Apple, PlayStation či MTV. Čo priniesol rok 2019 členom rebríčkov 30 pod 30?

Dominika Žiaková študovala na Taiwane, dnes pre startupy získava miliónové investície

Top knihy, filmy aj myšlienky. Týmto sa inšpirovali členovia rebríčka 30pod30 vo svojom živote a práci

Kam sa podeli členovia bývalých rebríčkov? Na stupne víťazov aj do MTV

Robinhoodovskí právnici? Nerobíme to nezištne, vraví Slovák, ktorý objavil dieru na trhu