22. januára 2021

Nominácie do rebríčka Forbes 30 POD 30 2021 boli uzavreté. 

Poznáte niekoho, kto si zaslúži ocenenie Forbes 30 pod 30? Dajte nám o ňom vedieť. Forbes Slovensko už po deviaty raz zostavuje prehľad talentovaných ľudí, ktorí dosahujú výnimočné úspechy už v mladom veku. Pošlite nám tip prostredníctvom formulára uvedeného na konci tohto článku.

Tohtoročný rebríček si môžete pozrieť tu.

Koho môžem nominovať?

Do rebríčka Forbes 30 pod 30 zaraďujeme lídrov v odvetviach, v ktorých pôsobia, pričom sa v týchto mladých ľuďoch spájajú nadšenie, ťah na bránku, prínos pre okolie a inovatívnosť toho, čo robia.

Nominovaní sú v rebríčku rozdelení do šiestich kategórií: 1) biznis, 2) startupy a technológie, 3) veda a vzdelávanie, 4) šport, 5) umenie, kreatívny priemysel, zábava a 6) sociálne inovácie a verejný sektor.

Do každej kategórie bude vybraných päť ľudí, ktorých úspechy a prínos budú prevyšovať ostatných. Pri kategóriách, ktoré sa týkajú biznisu a startupov, dbáme na profitabilitu a na rastový potenciál firiem, ktoré daní ľudia reprezentujú, aj na zdravé pozadie peňazí, ktoré im pomáhajú napredovať.

Reklama

S cieľom priblížiť sa čo najviac metodike amerického Forbesu sme zaviedli pravidlo, že raz ocenená osoba nemôže byť v rebríčku opakovane. Za ten istý projekt môžu byť do rebríčka zaradení len jednotlivci.

Kedy sa uzatvára nominácia?

Finalistov vyberá redakcia Forbes po konzultáciách s odborníkmi, univerzitami a predošlými členmi rebríčka. Do rebríčka sa dostanú len tí, ktorí akceptujú svoju nomináciu a súhlasia s povinnosťami, ktoré im z toho vyplývajú.

Nomináciu mladých talentov uzatvárame 14. marca 2021. Finalisti budú kontaktovaní redakciou magazínu a kompletný rebríček Forbes 30 pod 30 nájdete v májovom čísle časopisu a na webe forbes.sk. Možnosť stretnúť sa s ocenenými budete mať na podujatí 30 pod 30, pre ďalšie informácie o termíne konania sledujte naše sociálne siete a web.

Členovia rebríčka Forbes 30 pod 30 sa stávajú jeho alumnistami a majú príležitosť stretávať sa na ďalších podujatiach 30 pod 30 s členmi z predchádzajúcich či aktuálnych rebríčkov, okrem toho dostávajú pozvánky na ďalšie domáce aj zahraničné podujatia. Členovia slovenského rebríčka Forbes 30 pod 30 môžu byť zároveň ďalej nominovaní do európskeho rebríčka 30 pod 30 alebo do globálneho rebríčka amerického Forbesu.


V prípade komplikácií alebo otázok nás kontaktujte na editori@forbes.sk

Ľutujeme, vašu emailovú adresu sa nepodarilo prihlásiť k odberu.
Ďakujeme za vaše prihlásenie!

Potrebujete ráno získať rýchly prehľad?

Odoberajte Forbes Espresso

O aké témy máte záujem?