1. júna 2020

Prinášame vám už tretiu časť série online podujatí Forbes Reštart!

Po témach týkajúcich sa biznisu, pomoci štátu firmám či budúcnosti cestovania budeme tentokrát diskutovať o vplyve súčasnej situácie na duševné zdravie aj o tom, aká je stigma ohľadom duševného zdravia a prečo je dôležitá prevencia.

Znížme dane, a zázraky sa budú diať, hovorí Steve Forbes v exkluzívnom rozhovore.

Čomu v momentálnej situácii čelíme a prečo je dôležité o duševnom zdraví hovoriť sa porozprávame so psychológom Matúšom Bakytom a spoluzakladateľkou Pixel Federation Luciou Šickovou. V druhej panelovej diskusii na tému „ako zvládať stres“ sa k Matúšovi pridá psychológ Karol Kováč, zakladateľ Inštitútu stresu. Spoločne poskytnú návod na to, ako sa čo najlepšie vyrovnať so stresujúcimi situáciami, budeme hovoriť o príznakoch, ktoré často potláčame, o tom, kam až môže viesť dlhodobý stres, a aká je najlepšia prevencia.

Organizačná psychologička Kristína PomothyAndy Mešková, head of Martinus Experience, ktorá má v Martinuse okrem iného na starosti aj spokojnosť a rozvoj zamestnancov, budú hovoriť o tom, ako sa čo najlepšie postarať o zamestnancov a prečo sa oplatí investovať aj do ich duševného zdravia.

Aj v ťažkej situácii sa dajú nájsť pozitíva. Dve známe tech firmy hovoria, ako sa ich dotkla koronakríza.

Predpredaj vstupeniek TU.

Spolu so vstupenkou si môžete za zvýhodnénu cenu zakúpiť aj našu knihu Nevyhorení.

V prípade otázok k online podujatiu nás kontaktujte na konferencie@forbes.sk 

 

Už 10. júna o 16:00 z Forbes štúdia!

 

Online event zo série Forbes Reštart Vám prinášame v spolupráci s exkluzívnym partnerom podujatia: