17. mája 2020

Aj ďalší týždeň vám naživo z nášho štúdia prinesieme zaujímavé témy a osobnosti v rámci série online podujatí Forbes Reštart.

Druhým podujatím sa chceme zamerať na ďalšie odvetvia ovplyvnené súčasnou situáciou a nadviazať tak na minulotýždňové témy zapojenia štátu a bánk do riešenia krízy a tiež výzvy a príležitosti, na ktoré sa adaptuje gastrobiznis.

Forbes má za sebou prvé online podujatie.
Čo pomôže firmám a v čom je príležitosť tejto krízy?

Počas piatkového vysielania sa spojíme so Stevom Forbesom, chairmanom a šéfom Forbes Media. Budeme s ním diskutovať o globálnej ekonomickej situácii a o jeho pohľade na ďalší vývoj v USA i v Európe.

Vo Forbes Reštart vol. 2 prinesieme aj diskusiu Jána Luntera ml., zakladateľa a CEO Innovatrics, a Martina Strigača, CEO spoločnosti Sygic, s ktorými sa porozprávame o tom, kým a ako bude sledovaný náš pohyb a tiež o smerovaní a budúcnosti nových technológií.

Čo nás čaká a neminie v ďalšom ťažko skúšanom biznise? O budúcnosti leteckej dopravy a cestovania budeme diskutovať s Martinom Sedlackým, advisorom airBaltic, a Martinom Štochmaľom, CFO spoločnosti Pelikan.sk.

Prekonanie strachu, ale aj peniaze do marketingu.
Čo pomohlo počas korona krízy gastrobiznisu?

Predpredaj vstupeniek TU.

V prípade otázok k online podujatiu nás kontaktujte na konferencie@forbes.sk 

Už 22. mája od 13.30 hod. z Forbes štúdia!

 

Zostrih z podujatia si môžete pozrieť tu:

 

 

Online event zo série Forbes Reštart vám prinášame v spolupráci s:

Pozrite si krátke video z nášho prvého podujatia Forbes Reštart – vol.1