Tento článok je PRestige. Čo to znamená?
20. júla 2020

Kompletná ponuka administratívnych priestorov z portfólia developerskej spoločnosti J&T REAL ESTATE je od teraz jednoduchšie dostupná na jednom mieste – novom webovom portáli Bratislavaoffices.sk. 

Administratívne projekty, ktoré JTRE úspešne zrealizovala na bratislavskom trhu, poskytujú kancelárske priestory rôznych typov a veľkostí. Jednotná a komplexná ponuka dostupných kancelárií pomocou webového portálu predstavuje praktický nástroj pri výbere podľa konkrétnych parametrov.

„Vďaka dlhoročným skúsenostiam v developmente kancelárií a snahe o pochopenie našich klientov prinášame flexibilné riešenia a dokážeme vyjsť v ústrety aj tým najnáročnejším požiadavkám. Naším cieľom je spokojný nájomca, ktorý za rozumné náklady získa zdravý, atraktívny, efektívny a moderný priestor pre svojich zamestnancov. Všetky tieto priestory teraz klient nájde pod jednou hlavičkou,“ vysvetľuje Pavel Pelikán, výkonný riaditeľ JTRE.

V aktuálnej ponuke JTRE je sedem projektov, ktoré sú čisto administratívne alebo multifunkčné zahŕňajúce administratívu. Okrem toho sú v ponuke projekty, ktoré sú už vo výstavbe alebo v príprave. K dispozícii je v súčasnosti takmer 35 000 štvorcových metrov kancelárskych priestorov rôznych typov – coworkingové, agilné, exekutívne, tradičné, open space či butikové. Jednotlivé projekty pokrývajú prakticky všetky dôležité administratívne zóny v Bratislave, takže záujemca si môže vybrať lokalitu, ktorá najviac vyhovuje jeho podnikateľským potrebám a takisto potrebám zamestnancov.

„Pri tvorbe portálu sme sa zamerali na zjednodušenie prístupu k voľným kapacitám v našich projektoch a ich zastrešenie pod jednu komunikačnú platformu, ktorú budeme naďalej obsahovo napĺňať. Stretávame sa s klientmi, ktorí nie vždy vedia, ktoré administratívne priestory spadajú pod našu kompetenciu. Pritom len v Bratislave spravujeme niečo cez 300 000 m2 kancelárskych priestorov. Na jednom mieste tak záujemcovia rýchlo nájdu kanceláriu presne podľa ich požiadaviek. Sami si určia a nastavia, čo od svojej budúcej kancelárie očakávajú tak, aby spĺňala ich predstavy o veľkosti, vybavení, umiestnení, dopravnej dostupnosti, dostupnosti služieb v okolí alebo cenovej relácii. Neprinášame neznámy vyhľadávací nástroj, práve naopak, prichádzame so zaužívanou vyhľadávacou platformou,“ dodáva Peter Píš, vedúci oddelenia lízingu JTRE.

Webový portál Bratislavaoffices.sk má intuitívnu funkcionalitu s rôznymi filtrami uľahčujúcimi orientáciu pri hľadaní kancelárskeho priestoru na mieru. Okrem toho informuje o novinkách a trendoch v oblasti pracovného prostredia, čím poskytuje užitočné a inšpiratívne informácie všetkým, ktorí sa vo firmách zaoberajú touto problematikou.