Tento článok je BrandVoice. Čo to znamená?
19. júna 2020

Kompletná ponuka administratívnych priestorov z portfólia developerskej spoločnosti J&T REAL ESTATE (JTRE) je dostupná na novom webovom portáli BratislavaOffices.sk. Projekt približuje Peter Píš, vedúci oddelenia lízingu JTRE.

Po 24 rokoch na trhu prichádza JTRE s Bratislavaoffices.sk. Prečo až teraz?

Webovým portálom vychádzame v ústrety všetkým našim klientom tak, aby mali zjednodušený prístup ku všetkým voľným kapacitám v našich projektoch. Týmto zároveň zastrešujeme všetky administratívne objekty pod jednu komunikačnú platformu, čo je logickým krokom, keďže len v Bratislave náš tím spravuje niečo cez tristotisíc štvorcových metrov kancelárskych priestorov. Bratislavaoffices.sk tak umožní klientom ľahko sa zorientovať v našej komplexnej ponuke, ak si chcú vybrať kvalitný projekt od osvedčenej značky.

Peter Píš, vedúci oddelenia lízingu JTRE. Zdroj foto: Archív JTRE

Pre akých klientov je určený webový portál Bratislavaoffices.sk?
Keďže ponúkame kancelárske priestory rôznych veľkostí a rôznych typov, dovolím si tvrdiť, že každý záujemca si na portáli nájde kanceláriu presne podľa svojich požiadaviek. Ideálne priestory tu nájdu menšie či začínajúce firmy hľadajúce kancelárie v malej výmere, rovnako ako veľké nadnárodné firmy a korporácie hľadajúce priestory s rozlohou pohybujúcou sa v tisíckach štvorcových metrov.

Na akom princípe portál funguje a aké má funkcie?
Základným prvkom portálu je mapa Bratislavy s vyznačenými budovami a voľnými priestormi. Tu si záujemca nastaví aj cenové rozpätie za štvorcový meter a výmeru kancelárie podľa jeho potrieb. Lokalita, cena a výmera sú podľa našich skúseností hlavné atribúty pri hľadaní, preto sú prvým krokom celého procesu. Výsledná ponuka už zahrnie detailné špecifikácie vybraných projektov a klient sa môže rozhodnúť na základe štandardu priestorov, umiestnenia v rámci budovy, dopravnej dostupnosti, služieb v blízkom okolí, ekologickej certifikácie či dokonca firiem pôsobiacich v projekte. Okrem filtrov bude dôležitým prvkom aj systém porovnávania vybraných ponúk. Na základe tohto systému si nerozhodnutý klient dokáže jednoducho porovnať preferované projekty a zvážiť, ktoré kritériá sú pre neho dôležitejšie.

Čo môže očakávať klient, ktorý sa rozhodne pre kancelársky priestor v projekte JTRE?
Ponúkame komplexnú službu. Neradi sa schovávame za štandardné frázy, keďže pomáhame aj malým firmám s dvoma – troma zamestnancami aj veľkým nadnárodným spoločnostiam s jediným cieľom – uspokojiť klienta s našim riešením šitým na mieru. Klienti sa môžu na náš tím spoľahnúť za každých okolností. Potvrdilo sa to už v krízovej situácii, keď sme sériou rýchlych a zodpovedných riešení zaistili spoločnostiam pôsobiacim v našich priestoroch bezpečnú prevádzku aj v mimoriadnych podmienkach. Znie to ako klišé, ale práve spoluprácou s našimi klientami sme sa vypracovali na najväčšieho prenajímateľa komerčných priestorov v Bratislave a veríme, že budeme spoločne rásť i naďalej.