23. decembra 2020

Ktoré biznisy budú v 21. storočí úspešné? Ktoré oblasti podnikania majú veľkú perspektívu? Šéf najúspešnejšej globálnej slovenskej firmy Eset Richard Marko a šéf najväčšej a najstaršej slovenskej banky Slovenskej sporiteľne Peter Krutil ponúkajú v druhej časti debatnej série Forbesu svoje pohľady a názory na to, čo bude rozhodovať o úspechu v biznise.

Diskusia je súčasťou projektu Moderná krajina, v ktorom sa pýtame kľúčových osobností, čo treba spraviť, aby bolo Slovensko v 21. storočí úspešné. Projekt sme spustili pri príležitosti 10. výročia vstupu značky Forbes na slovenský trh. Jeho cieľom je prezentovať názory a odporúčania hlasu slovenského biznisu a vytvoriť platformu, ktorá bude šíriť ich myšlienky ako inšpiráciu pre diskusiu o tom, ako posunúť Slovensko a urobiť z neho modernú krajinu a super miesto na život.

V diskusii sa dozviete:

  • Vďaka čomu sa podarilo Esetu uspieť?
  • Čo sa zmenilo v Slovenskej sporiteľni vďaka digitalizácii?
  • Kedy má informatizácia zmysel a ako ju nepreplatiť?
  • Prečo treba vedieť prepájať znalosti z rôznych oblastí?
  • Čo je lákavé na biotechnológii či umelej inteligencii?
  • Prečo je pre firmu dôležité, aby mala silné hodnoty?

V debate so šéfredaktorom Forbesu Jurajom Porubským diskutujú CEO Esetu Richard Marko a CEO Slovenskej sporiteľne Peter Krutil.

Ďalšie dve časti diskusie prinesie Forbes na svojej webovej stránke i na YouTube kanáli.

Reklama

O projekte Forbes: Moderná krajina

Poďme spraviť zo Slovenska „Modernú krajinu“ 21. storočia. Využime aktuálnu krízu i prostriedky, ktoré sa s ňou spájajú, a posuňme Slovensko o veľký krok ďalej. Taký je plán projektu „Moderná krajina“, v ktorom sa Forbes pýta osobností z obálok, ako na to!

Našli ste chybu? Napíšte nám na editori@forbes.sk

Ľutujeme, vašu emailovú adresu sa nepodarilo prihlásiť k odberu.
Ďakujeme za vaše prihlásenie!

Potrebujete ráno získať rýchly prehľad?

Odoberajte Forbes Espresso

O aké témy máte záujem?