22. novembra 2018

Aj v roku 2018 sme za vami vycestovali do regiónov Slovenska. Spoločne sme rozdiskutovali témy, ktoré hýbu daným regiónom na podujatiach zo série Business Leaders Club v Košiciach, Trenčíne, Nitre, Žiline a 15.novembra v Banskej Bystrici.

Podnikatelia z regiónu a odborníci sa stretli pod presklennou strechou bystrickej radnice, aby sa naši hostia dozvedeli zaujímavé informácie o stave a možnom ďalšom  rozvoji cestovného ruchu v regióne. Svet startupov a rozdiel medzi coworkingom či komunitným centrom sme objasnili v druhej panelovej diskusii. V rozhovore “jedna na jedného” predstavila rodáčka z Hontianskych Nemiec, Gretka Pavlovova festival Atmosféra, ktorý založila ako 17 ročná so 100 eurami vo vrecku. V neposlednom rade sme vyspovedali zástupcov úspešných SME podnikov z regónu. Dve rodinné firmy, dve generácie a dva pohľady na pôsobenie vo firme aj to bolo posledné tohtoročné podujatie Forbes Business Leaders Club.

Pozrite si krátky zostrih z podujatia a nahliadnite prostredníctvom fotogalérie do priestorov radnice a zistíte ako to vyzeralo na podujatí v Banskej Bystrici.

 

Video: Gerschi Production

Fotografie: Marek Mucha

 

 

Ďakujeme partnerom podujatia!