Tento článok je PRestige. Čo to znamená?
9. apríla 2021

Branislav Rojko, finalista súťaže EY Podnikateľ roka 2018, je výkonným riaditeľom TSS Group, a.s., ktorá nie je len distribútorom, ale napreduje aj vo vývoji.

V súčasnej modernej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti má digitalizácia, inteligentné zariadenia, inovatívne technológie a smart riešenia popredné miesto. Tieto moderné výdobytky vládnu svetom a prinášajú pokrok aj do tých oblastí, v ktorých by sme si to pred pár rokmi nevedeli vôbec predstaviť, a preto v nás rastie nezastaviteľná potreba neustále inovovať produkty a vyvíjať komplexné a efektívne riešenia. Aj to je jedným z dôvodov, pre ktorý v TSS Group v rámci svojich jednotlivých divízií každoročne rozširujeme svoje produktové portfólio a uvádzame nielen na slovenský a český trh veľké množstvo smart noviniek, ale úspešne prenikáme aj na ostatné zahraničné trhy. Kontinuálne pracujeme na zdokonaľovaní produktov, intenzívne testujeme novinky portfólia, zavádzame inovatívne procesy a flexibilne reagujeme na individuálne požiadavky zo strany našich zákazníkov, aby sme spĺňali aj ich najnáročnejšie predstavy. Vzhľadom na šírku produktového portfólia sa  spoločnosť delí na tri samostatné divízie.

Divízia zabezpečenia objektov je autorom vlastnej softvérovej aplikácie pre rozpoznanie evidenčných čísel vozidiel. Dokáže pracovať s rôznymi typmi kamier pre rozpoznávanie v rýchlostiach až do 200 km/hod., s celoročnou úspešnosťou až 98 %, a to v každom počasí a ročnom období. Z hľadiska určenia je skvelým nástrojom pre správu a manažment parkovísk, pre autonómne ovládanie prístupových rámp na základe povolených a zakázaných ŠPZ, pre optimalizáciu vyťaženosti rôznych parkovacích miest (rezidenti, kapacita podľa firiem) a pod.

Rovnako prišla divízia aj s revolučným riešením pre fitnescentrá, prostredníctvom ktorého nie sú otváracie hodiny a jeho prevádzka podmienené fyzickou prítomnosťou personálu, čím ponúkame fitnescentrám možnosť mať otvorené dvadsaťštyri hodín denne, sedem dní v týždni. Zákazník sa cez dotykovú obrazovku vo fitnescentre alebo v online priestore zaregistruje a dostane svoj jedinečný QR kód, ktorý následne využíva na všetky služby vo fitnescentre. Či už ide o nápoj, alebo snack v automate, kávu, permanentku alebo skrinku v šatni, ku všetkému sa zákazník dostane výlučne prostredníctvom svojho QR kódu, ktorý má spárovaný s osobným účtom. Kredit si vie dobiť platobnou kartou cez platobný terminál priamo vo fitnescentre, hotovosťou prostredníctvom nápojového automatu alebo z pohodlia svojho domova elektronickým prevodom z bankového účtu.

Zdroj foto: Archív TSS Group

Divízia zabezpečenia objektov má vo svojom portfóliu aj ďalšie efektívne riešenie, ktoré sa nazýva TSS Kiosk. Ide o aplikáciu a jedinečný výrobok, ktorý sa stáva optimálnym riešením pre vstupné priestory administratívnych či iných budov s rôznymi režimovými opatreniami pre vstup do objektu.

Zdroj foto: Archív TSS Group

Divízia zabezpečenia vozidiel je jedným z najvýznamnejších dodávateľov autoalarmov nielen na území Slovenskej a Českej republiky, ale aj v rámci celej Európy. So značkami zabezpečenia vozidiel PANDORA sme sa presadili vo východnej Európe, ale aj v takých krajinách, ako je Nemecko, Holandsko, Grécko či Portugalsko. TSS Group je nielen dovozcom viacerých značiek autopríslušenstva, ale od roku 2009 tímom popredných odborníkov aj vyvíja a vyrába vlastné zabezpečovacie systémy pod značkou KEETEC. 

So systémom Sniper Max spojeného s najmodernejšími GPS technológiami a s funkciami pokročilého imobilizéru prinášame komplexné zabezpečenie, ktoré vozidlo nielen chráni, ale overuje aj jeho aktuálnu polohu a stav. Unikátny systém je možné prepojiť s akýmkoľvek alarmom a vytvoriť tak dokonalé zabezpečenie, ktoré má zákazník pod kontrolou vďaka prehľadnej aplikácii priamo vo svojom smartfóne. Okrem ochrany samotného vozidla prostredníctvom vstavaného náklonového senzora, ktorým dokáže okamžite rozoznať pohyby karosérie, stráži aj kolesá automobilu, čím efektívnym spôsobom zabraňuje jeho odtiahnutiu. V prípade akéhokoľvek narušenia vozidla či pokusu o jeho krádež o tejto skutočnosti systém automaticky informuje majiteľa hlasovým hovorom, notifikáciou v aplikácii a textovou správou. Jednou z ďalších výhod je, že všetky systémy KEETEC sú plne kompatibilné s akýmkoľvek druhom vozidla bez ohľadu na značku a rok výroby.

Divízia GPS monitoringu, ako jedna z mála firiem na slovenskom trhu v segmente GPS monitoringu, ponúka riešenia šité a naprogramované presne na mieru podľa potrieb zákazníka, ktoré vytvára s tímom vlastných programátorov a hardvérových vývojárov. V duchu motta riešenia spoločnosti TSS Group sa prispôsobia požiadavkám zákazníka, nie je potrebné, aby sa zákazník prispôsoboval funkciám našich systémov”, implementujeme individuálne požiadavky našich zákazníkov pre zefektívnenie ich práce a vylepšenie procesov. V rámci analýz poskytujeme zákazníkom poradenstvo, ktoré napomáha k lepšej orientácii v systémoch a v neposlednom rade aj pri samotnom výbere služby. TSS monitoring v súčasnosti ako jediný GPS monitorovací systém na trhu ponúka zákazníkom jedinečný trojsekundový online interval sledovania a vzorkovania monitorovaných parametrov, čo umožňuje najpresnejšie vyhodnotenie sledovaných veličín pre zákazníkov, na rozdiel od konkurenčných jednominútových alebo tridsaťsekundových systémov. S nonstop technickou podporou počas celého roka sme našim zákazníkom nepretržite k dispozícii.

Našou prioritou aj naďalej zostáva profesionalita na vysokej úrovni a spokojnosť našich zákazníkov a obchodných partnerov.