Tento článok je BrandVoice. Čo to znamená?
10. novembra 2020

Kompava už takmer dve desaťročia vyrába vlastné výživové doplnky. Podľa konateľky Želmíry Komorechovej sa nezameriavajú len na predaj, ale na celkovú starostlivosť o zdravie zákazníkov. „Staráme sa o Vaše zdravie“ je motto, ktorým sa riadia pri výrobe každého jedného produktu.

Na trhu ste už 18 rokov, aké produkty môžeme nájsť vo vašej ponuke?

V našom portfóliu ponúkame vyše 70 druhov výrobkov. Sú rozdelené do 3 rád a to športová, pharma a anti age. Najskôr sme začali vyrábať športové doplnky, neskôr sme zistili, že aj športovci potrebujú doplnky na podporu zdravia. Viete, keď máte raz problém so žalúdkom, nikdy nepodáte dokonalý športový výkon. Preto sme sa začali zaoberať aj výrobkami, ktoré pomáhajú riešiť viaceré zdravotné problémy nielen u športovcov, ale aj u bežnej populácie.

“Pevné zdravie, dlhý život a kvalitný športový výkon sú hlavné ciele, ktoré chceme spoločne s našimi zákazníkmi dosahovať”, hovorí konateľka spoločnosti Kompava, Želmíra Komorechová. Zdroj foto: Archív klienta

Čím sa Kompava líši od iných výrobcov? Čo najviac oceňujú vaši zákazníci?

Najväčším potešením u zákazníkov je to, že ide o slovenskú výrobu priamo v Novom Meste nad Váhom. Každý jeden produkt je vyvíjaný tak, aby mal maximálnu funkčnosť a obsahoval suroviny tej najvyššej kvality. Naši zákazníci vedia, že práve toto u nás nájdu. Nepoužívame žiadne umelé farbivá ani arómy a žiadne konzervačné látky. Výživový doplnok by mal telu pomáhať a nie ho znečisťovať rôznymi umelými prídavnými látkami. 

Kde beriete inšpiráciu na vývoj nových produktov?

Všade. V práci, na športových akciách, seminároch, výstavách. Veľmi cenné sú pre nás podnety športovcov, lekárov, fyzioterapeutov ako aj našich zákazníkov, ktorí môžu vďaka našim produktom zlepšiť svoje zdravie a mať v živote viac pohody. Často prichádza vývoj nového produktu priamo na žiadosť zákazníka. Zákazníci hľadajú prírodné alternatívy, ktorými môžu preventívne predchádzať rôznym ochoreniam a poškodeniu organizmu. Tiež vyhľadávajú koncentrované čisté produkty s vysokou pridanou nutričnou hodnotou, ktorou si dopĺňajú diétne chyby, ktorých sa dopustili počas dňa.

Pri výrobe v spoločnosti Kompava nepoužívajú žiadne umelé farbivá, arómy a žiadne konzervačné látky. Zdroj foto: Archív klienta

Existuje vo vašej hlave nejaký sen alebo vízia do budúcna?  

Áno, my by sme chceli všetkým pomáhať. Chceme naďalej udržiavať kvalitu a zlepšovať funkčnosť výrobkov prostredníctvom tej najvyššej certifikácie kvality. A takou našou „srdcovkou“ je pripraviť produkty na upokojenie, elimináciu stresu, aby sa človek dobre cítil a dobre žil. Práve v tejto oblasti pociťujeme, že môžeme ľudom pomôcť. Našim cieľom je, aby produkty ocenili naši zákazníci a dôverovali im tak, ako my do nich vkladáme všetky naše vedomosti aj srdce.