22. februára 2020

Vyrastala na nich celá jedna generácia a takmer nikto asi ani nedúfal, že ich opäť uvidí spolu zahrať si v jednom seriáli. Reč je o šestici hercov, ktorá desaťročie predstavovala hrdinov sitkomu Priatelia. Správu o špeciálnej epizóde známeho seriálu prinieslo viacero zahraničných médií, medzi inými napríklad portál CNN.  

Pred takmer 16 rokmi, konkrétne v štvrtok 6. mája 2004, sa na obrazovkách americkej televízie NBC objavila posledná časť seriálu Priatelia. Jeho finálnu epizódu videlo v Spojených štátoch rekordných 52,5 milióna divákov.

Toto je dom, ktorý pre seba prerábali Brad Pitt
a Jennifer Aniston. Na trhu je za 56 miliónov dolárov

O tom, že by sa Priatelia mohli vrátiť na obrazovky, sa šepkalo už od októbra 2019 potom, ako herečka Jennifer Aniston zverejnila na Instagrame fotografiu, na ktorej boli spolu všetci predstavitelia Priateľov. Informáciu o pripravovanej novej časti sitkomu potvrdili herci v piatok 21. februára na svojich instagramových profiloch zdieľaním fotografie, ktorú ako prvý publikoval Matthew Perry s popisom: „Deje sa to…“

Herecké obsadenie v zložení Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, David Schwimmer a Matthew Perry sa teda stretne vo filmovom štúdiu, aby natočilo jednu špeciálnu epizódu Priateľov. Odvysiela ju HBO na svojej novej streamovacej platforme HBO Max, podľa dostupných informácií by sa tak malo stať v máji tohto roka, presný dátum však ešte nie je známy.

Našli ste chybu? Napíšte nám na editori@forbes.sk