26. mája 2021

Aj vy si už spievate legendárnu zvučku I’ll Be There For You od The Rembrandts? Sedemnásť rokov od premiéry poslednej epizódy sa vracia na obrazovky legendárny americký sitkom Priatelia. Rachel, Ross, Monica, Chandler, Joey a Phoebe sa (o poznanie starší) opäť stretnú na známej pohovke, podľa doteraz zverejnených záberov nebudú chýbať ani niektoré slávne skeče.

Mimoriadna epizóda Friends: Reunion, ktorá bude minutážou pripomínať skôr celovečerný film, má premiéru už tento štvrtok 27. mája, slovenskí diváci si ju budú môcť pozrieť v ten istý deň na HBO GO.

Ucelený dej však nečakajte, špeciál by mal byť skôr talkshow a spomínaním hlavných predstaviteľov, okrem nich tvorcovia sľubujú aj niekoľko hviezdnych hostí. V scénkach v známom štúdiu Stage 24 sa objaví napríklad Justin Bieber, Lady Gaga, David Beckham, Cara Delevingne či Malala Yousafzai, pakistanská aktivistka a nositeľka Nobelovej ceny za mier.

Hostiteľom by mal byť podľa amerických médií známy moderátor a zabávač James Corden, čo sa u amerických divákov nestretlo práve s pozitívnymi ohlasmi.

Reklama

Ak patríte k fanúšikom seriálu, ktorý bol v 90. rokoch aj na Slovensku takmer kultom, skráťte si čakanie na špeciál s naším kvízom.

Našli ste chybu? Napíšte na editori@forbes.sk

Ľutujeme, vašu emailovú adresu sa nepodarilo prihlásiť k odberu.
Ďakujeme za vaše prihlásenie!

Potrebujete ráno získať rýchly prehľad?

Odoberajte Forbes Espresso

O aké témy máte záujem?