Tento článok je BrandVoice. Čo to znamená?
2. júla 2020

Dobrých rád, ako zvládať prácu z domu, sa počas platnosti mimoriadnych opatrení objavilo naozaj mnoho: dodržiavajte pracovný plán, robte si zdravé raňajky, vymedzte si svoj pracovný priestor, prechádzajte sa po byte, stiahnite si aplikácie na zjednodušenie práce atď. Ale ako to všetko zvládať, keď vám v kalendári pribúda jeden videohovor za druhým, za chrbtom vám poskakujú školo(ne)povinní potomkovia plní energie a vy naozaj neviete, čo skôr…

Ako ste zvládali toto obdobie vy? Dalo sa vám dobre pracovať? A ako často ste boli online? Bola vaša domácnosť vzorové domáce pracovisko alebo skôr kurz prežitia? Dokázali ste aj cvičiť alebo ste nemali čas ani objednať si teplé jedlo? Ako často ste si želali, aby sa to už skončilo? 

Takmer 900 čitateľov sa podelilo o svoje skúsenosti v dotazníku, ktorý vydavateľstvo Forbes vytvorilo v spolupráci s technologickou spoločnosťou Soitron, ktorá je expertom na technologické riešenia videokonferencií. V túto chvíľu je už zbieranie odpovedí do prieskumu ukončené, získané údaje vyhodnocujeme a čoskoro vás zoznámime s výsledkami. 

Každému, kto odpovedal na všetky otázky v dotazníku, pošleme prístup do archívu predošlých vydaní magazínu Forbes na štvrť roka zadarmo (okrem aktuálneho vydania na stánkoch) a dostane tiež výsledky prieskumu exkluzívne v predstihu pred ich zverejnením na stránkach forbes.sk. Ten, kto vyplnil dotazník ako 99. v poradí, získava od spoločnosti Soitron, ktorá je partnerom tohto prieskumu, videokonferenčné zariadenie Cisco Room Kit Mini.

Cieľom prieskumu je zistiť, ako túto významnú etapu života zvládli čitatelia v Česku a na Slovensku, a dať príslušným firmám, zamestnávateľom a ďalším spoločnostiam možnosť porovnania, prípadne inšpiráciu do budúcnosti.  

Anonymizované údaje budú vyhodnotené a spracované do záverov, ktoré budú publikované na stránke forbes.sk a takisto pomôžu partnerovi prieskumu pochopiť aktuálne potreby českých a slovenských spoločností v tejto oblasti a zlepšiť služby určené priamo pre ne.