Reklama
Hlavné foto: RE/MAX Česká republika

Najdrahší dom v Česku? Tento luxus v Prahe vás vyjde na 12 miliónov eur

13. marca 2021

Nehnuteľnosť nechal postaviť austrálsky podnikateľ Anthony Denny, zakladateľ siete autobazárov AAA. A aj keď dom pripomína prvorepublikové vily v okolí, v skutočnosti ide o novostavbu nabitú všetkým dostupným luxusom modernej doby.

Luxus už na príjazdovej ceste

Dom má štyri poschodia, vnútorný bazén, vyhrievané nielen mramorové podlahy, ale aj príjazdovú cestu, 10 parkovacích miest, saunu, fitnes či basketbalové ihrisko. K tomu treba prirátať vlastnú vinicu na obrovskej záhrade s ovocnými stromami a orechmi. Samozrejme, nesmieme zabudnúť na skvelý výhľad na Prahu a rozľahlý park Stromovka na druhej strane Vltavy.

Vila ponúka 1000 štvorcových metrov obytnej plochy, za ktoré záujemca zaplatí 312 miliónov českých korún (takmer 12 miliónov eur). Nehnuteľnosť je na trhu už nejaký ten čas a pôvodne si za ňu jej majiteľ Anthony Denny pýtal necelú pol miliardu českých korún.

Chcete si prehliadnuť aj ďalšie ponuky z českého „realitného neba“? Pozrite si tohtoročný rebríček top nehnuteľností na trhu, ktorý pripravili naši kolegovia z českého Forbesu.

Reklama
Článok vyšiel na webe Forbes.cz.

Našli ste chybu? Napíšte nám na editori@forbes.sk

Ľutujeme, vašu emailovú adresu sa nepodarilo prihlásiť k odberu.
Ďakujeme za vaše prihlásenie!

Potrebujete ráno získať rýchly prehľad?

Odoberajte Forbes Espresso

O aké témy máte záujem?

Reklama
Čítajte tiež