Tento článok je PRestige. Čo to znamená?
11. januára 2022

Roky tvrdej práce a filozofia zameraná na najmenší detail. To zaradilo spoločnosť Hurricane medzi najlepších poskytovateľov technológií a služieb pre eventy. 

Ich cit pre detail oceňuje nielen domáca, ale aj zahraničná klientela. Dnes sa môžu pýšiť prácou pre bruselskú agentúru EMCNET, ktorá je organizátorom medzinárodnej konferencie Eurofi. Tá realizuje pracovné stretnutia svetových lídrov v oblasti finančného sektora. 

Ako vyzerá spokojný európsky zákazník? 

Predsedníctvo v Rade Európskej únie patrilo v roku 2016 Slovensku, čím sa príležitosti spolupráce s medzinárodnými organizáciami rozšírili. Konferencia Eurofi sa v danom roku odohrala v jednom z popredných hotelov a na základe niekoľkých úspešných spoluprác tento hotel odporučil Hurricane ako hlavného dodávateľa technického riešenia. Agenda zákazníka, v tomto prípade Eurofi, pozostávala z konceptu, že si v každej krajine volili lokálneho dodávateľa, ktorý poskytol služby pre konkrétnu konferenciu. Záver podujatia v Bratislave priniesol ovocie v podobe obrovskej spokojnosti a pochvaly. Pozitívne ohlasy prišli najmä za flexibilitu a individuálny prístup. 

„Za šesť rokov sme pre Eurofi pomohli zorganizovať osem veľkých konferencií v rámci celej Európy,“ hovorí majiteľ a riaditeľ spoločnosti Martin Štefanek. Zdroj foto: Hurricane

Za šesť rokov spolupráce sme pre Eurofi pomohli zorganizovať osem veľkých konferencií v rámci celej Európy – od Helsiniek až po Sofiu. Minuloročné stretnutie bolo v Ľubľane. Prepojenie celého programu a diskusie lídrov sa konajú v reálnom i virtuálnom priestore. Naša rola spočíva v zabezpečení kvality projekcie, zvuku a nahrávania. Zložitosť procesov, ktoré prebiehajú koncentrovane v jednej chvíli, riadime komplexnou platformou, ktorá ich spája dohromady. Poskytuje nám to prehľad o všetkých aktivitách v rámci jedného eventu, a tak nám pomáha riadiť riziká a kontrolovať náklady klientov, hovorí majiteľ a riaditeľ spoločnosti Martin Štefanek.

Pomyselnú latku si nastavujú stále vyššie

Spoločnosť Hurricane si trúfla zmerať svoje sily s vysokým štandardom konkurencie v európskom priestore. Už to nie sú len západné produkčné spoločnosti, ktoré vlastnia kvalitnú techniku a vedia dodať nadštandardné služby v oblasti produkcie a dizajnu eventov. Za posledných šesť rokov Hurricane kompletne prepracoval technický koncept. Rokmi skúseností sa mu podarilo prejsť od splnenia technického zadania až k ponuke kreatívnych riešení. Dnes vie vďaka tomu pretransformovať všetky eventy na hybridnú onsite/online udalosť.

Zdroj foto: Hurricane

To, čo si klienti cenia na Hurricane najviac, je profesionálny a proaktívny prístup. Tím Hurricane demonštroval jedinečnú zručnosť pri vypočutí všetkých požiadaviek a potrieb nášho podujatia, vždy sa zameriaval na kvalitu a preukázal flexibilitu. Je pre nás potešením pracovať práve s touto firmou a mať istotu, že sa na ňu môžeme spoľahnúť, tvrdí Virginie Denis z Financial Forum Eurofi.