Tento článok je PRestige. Čo to znamená?
4. decembra 2020

Odborná porota prestížneho ocenenia ASB GALA vyhlásila spoločnosť JTRE za najlepšieho developera v segmente administratívy.

Titul ASB Developer roka získala JTRE za výnimočnú kvalitu administratívnych projektov Westend Plazza, Landererova 12, Pribinova 19 a Zuckermandel offices, ktoré spoločnosť dokončila v rokoch 2017 až 2019. Tieto administratívne budovy boli odbornou porotou ohodnotené ako významne kvalitné a prínosné. Po viacnásobnom ocenení Office roka je titul ASB Developer roka v segmente administratívy ďalším potvrdením kvality kancelárskych priestorov z dielne JTRE.

Zdroj foto: Archív JTRE

Ocenené projekty sú súčasťou komplexnej ponuky administratívnych priestorov zastrešených pod značkou Bratislava Offices a rovnomenným webovým portálom. Záujemcovia si tu jednoducho nájdu kanceláriu od developera s dlhoročnými skúsenosťami podľa ich požiadaviek. K dispozícii sú rôzne typy a veľkosti vo viacerých významných lokalitách Bratislavy, takže budúci nájomca si rýchlo vyberie nové sídlo firmy, ktoré najviac vyhovuje jeho podnikateľským potrebám a potrebám zamestnancov. Výberom kancelárií z ponuky JTRE však nezíska len výnimočný priestor, ale aj flexibilné služby a riešenia.

„Naším cieľom je spokojný nájomca, ktorý za rozumné náklady získa zdravý, atraktívny, efektívny a moderný priestor, takže sa snažíme vyjsť v ústrety aj najnáročnejším požiadavkám. Klienti sa môžu na nás spoľahnúť za každých okolností. Potvrdzuje sa to aj v súčasnej situácii, keď prinášame rýchle a zodpovedné riešenia, ktoré umožňujú spoločnostiam pôsobiacim v našich priestoroch bezpečnú prevádzku aj v týchto mimoriadnych podmienkach,“ vysvetlil Peter Píš, vedúci oddelenia lízingu JTRE.

Zdroj foto: Archív JTRE

Intenzívne sa zaoberáme tým, ako zaručiť bezpečné pracovné prostredie v našich projektoch. Okrem využitia moderných dezinfekčných technológií a regulačných opatrení je veľkou výhodou flexibilita kancelárií, ktorou sa dá jednoducho zväčšiť plocha na jedného zamestnanca či zmeniť dispozície priestoru tak, aby vznikol väčší, bezpečnejší odstup medzi zamestnancami. Aj v súčasnosti tak dokážeme poskytnúť kvalitné a bezpečné administratívne priestory.

Kancelárie z portfólia JTRE spájajú kvalitu a praktickosť s lákavým dizajnom. Interiéry sú zariadené podľa moderných, no nadčasových trendov. „Pri tvorbe priestoru má klient hlavné slovo, takže si finálny dizajn prispôsobí vlastným požiadavkám. Najnovší koncept kancelárskych priestorov z ponuky JTRE nesie názov De.signed by. Ich hlavným atribútom je jedinečný dizajn vstupných a spoločenských priestorov, pod ktorý sa podpíše renomované architektonické štúdio,“ povedal Peter Píš. 

Zdroj foto: Archív klienta

Prvé z radu dizajnových kancelárií pripravilo architektonické štúdio MOROCZTACOVSKY v budove Tower 115 a ďalšie s dizajnom architektonického štúdia Mareka Rudohradského sa pripravuje v Sklade #7. Súčasne prebieha výber architektonických ateliérov pre kancelárie v projektoch River Park a Zuckermandel.