Využite svoj čas doma zmysluplne.
Čítajte!

Pozrite si prehľad kníh, ktoré vám Forbes odporúča.

Práve teraz je čas, keď pre aktuálnu situáciu mnohí trávime celé dni doma. Snažíme sa správať čo najzodpovednejšie, aby sme sa mohli čím skôr vrátiť do bežného života a znova chodiť von ako predtým.

Dovtedy však môžeme chvíle strávené doma využiť zmysluplne. Môžeme sa naučiť niečo nové, venovať sa deťom, sebe či konečne prečítať knihy, na ktoré sme doteraz buď nemali čas, alebo sme si ho nedokázali vytvoriť.

Od minulého roku okrem vydávania magazínu Forbes Slovensko, tvorby obsahu na náš web forbes.sk a organizovania výnimočných podujatí sme sa rozhodli uviesť na trh aj knihy. Podarilo sa nám vydať 1. autorskú knihu z dielne Forbes – Nevyhorení a švédsky bestseller od Andersa Hansena – Dobehni svoj mozog.

Veríme, že si medzi knižkami nájdete tú svoju. Objednajte si ju online a doručíme vám ju až k vám domov. Prajeme inšpiratívne čítanie!

Knihy v ponuke

Nevyhorení

Nevyhorení

Lucia Okša a Zuzana Matuščáková
17,82 EUR
19,80 EUR
Dobehni svoj mozog

Dobehni svoj mozog

Anders Hansen
10,69 EUR
11,88 EUR

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám na predplatne@forbes.sk alebo nám zavolajte na +421 918 906 261.

Nevyhorení

Lucia Okša a Zuzana Matuščáková

Kniha z dielne Forbes prináša 21 skutočných príbehov ľudí zo Slovenska, ktorí vyhoreli, no podarilo sa im nájsť novú iskru v ich životoch. Okrem príbehov obsahuje aj mnoho štatistík a vedeckých poznatkov o vyhorení v rôznych profesiách.

Kniha je koncipovaná ako umelecké dielo, ktorého obálku tvorí kaligrafia od kaligrafa Ruda Letka, a špeciálne písmo z dielne Ondreja Jóba. Vnútri je ilustrovaná pútavými akvarelovými ilustráciam, ich autorkou je ilustrátorka Tina Minor.

Počet strán:
216
Formát:
170x240 mm
17,82 EUR vrátane DPH a poštovného
Objednať

Dobehni svoj mozog

Anders Hansen

Ak chcete byť odolnejší voči stresu, zlepšiť si pamäť a mať kreativitu na maxime, mali by ste cvičiť. Výskum ukazuje, že pravidelné cvičenie stimuluje mozog viac ako sudoku, krížovky a výživové doplnky dohromady.

Švédsky bestseller Dobehni svoj Mozog (450 000 predaných výtlačkov, preložený do 14 jazykov) od renomovaného psychiatra a “brain bloggera” Andersa Hansena vám povie ako zabrániť starnutiu vášho mozgu a žiť tak lepší a spokojnejší život.

Počet strán:
256
Formát:
148 x 210 mm
10,69 EUR vrátane DPH a poštovného
Objednať