4. júla 2018

Júl sa vo Forbese nesie v znamení športu. Na 114 stranách sa dozviete nové informácie o najbohatších slovenských aj svetových športovcoch. Ako vnímajú Lobotka a Škriniar, že sú kluby ochotné za nich platiť milióny a aká bola ich prvá výplata? A kde najčastejšie trénuje najrýchlejší Slovák Ján Volko? Aby vás nový Forbes inšpiroval ešte viac, prečítajte si, čo všetko prináša. Veď všetci chceme byť fit. 

Noví lídri

Dlhé roky bol šéfom obrany slovenskej futbalovej reprezentácie Martin Škrtel, v zálohe tvoril hru najmä Marek Hamšík. Najneskôr o pár rokov by už mali jasne kraľovať títo dvaja. Keď sme Milana Škriniara, stopéra Interu Miláno, a záložníka Celty Vigo Stanislava Lobotku požiadali, či by si nevyskúšali spoločný rozhovor, netušili sme, že ich súhra bude taká elegantná aj pred mikrofónom.

Najrýchlejší Slovák všetkých čias

Už šiestu sezónu Ján Volko stále len zrýchľuje. Do 15 rokov ešte hrával futbal, ako 20-ročný začal prekonávať slovenské rekordy v behu na 60, 100 aj 200 metrov. Od minulej sezóny patrí do absolútnej špičky medzi európskymi šprintérmi.

Ako Macron mení tradičné Francúzsko

Vezmite centristického prezidenta so silným mandátom a s praxou zo súkromného sektora, primiešajte francúzskeho top tech miliardára a výsledkom je ohromný potenciál. Dokážu títo dvaja transformovať krajinu?

Rozpílila som Bentley

Katarína Alexyová-Fígerová, výtvarná umelkyňa na voľnej nohe, získala pred časom unikátne zadanie. Vytvoriť umelecké dielo z karosérie vozidla Bentley. A tak oslovila priateľov a zohnala kotúčovú pílu…