4. januára 2018

Ako budete v roku 2018 úspešní, spokojní a hlavne šťastní? Spýtali sme sa odborníkov a odborníčok, aby vám poradili, na čo sa v jednotlivých oblastiach zamerať.

Prečítajte si ich odporúčania pre pracovný život, investovanie, bývanie, deti i work-life balance a ako sa cítiť fit a investovať do seba. A vo veľkom januárovom rozhovore Pavol Barabáš prezrádza, ako vníma peniaze a kedy sa v spotenom tričku a rozbitých vibramách cítil ako najbohatší človek.

Poďme na to. Opäť máme 365 šancí byť bohatí a šťastní.

Filmár na cestách domov

Pavol Barabáš toho zažil aj nakrútil veľa, jeho filmy zbierajú ocenenia po celom svete. V jeho dome v Rači nám porozprával o svojej láske k Tatrám a aj o tom, ako pri cestách akoby nasadá do stroja času.

Prieskumníci

Bratia Ivaničovci odišli po revolúcii študovať do USA a už ostali. Vyvinuli nástroj GroupSolver, ktorý firmy učí viac o klientoch a ich želaniach.

Brew Barista

Kaviareň Dávida Frajta Brew Bar Café bola v Bratislave zrejme prvá, ktorá robila iba svetlo praženú kávu a ponúkala aj alternatívne metódy prípravy. Na jar oslávi päť rokov. Porozprával nám o tom, ako podnik budoval, čo chystá a ako sa takmer všetko naučil sám (okrem cappuccina).


Voľba jazdcov

Honda ponúka už 10. generáciu svojho kultového Civicu. Modelu, ktorý je na scéne už neuveriteľných 45 rokov. Pozreli sme sa na to, či dokáže v triede nabitej množstvom konkurentov obhájiť svoju pozíciu.