5. marca 2017

Stolné počítače dnes už nevyzerajú tak ako predtým. Značka HP ponúka zariadenia, ktoré prinášajú viac než dostatok výkonu vo veľmi netradičnej podobe. Nejde pritom vôbec o hlučné krabice popretkávanú spleťou káblov a prepojení. Zblízka sme sa pozreli na jedno z nich.

Zariadenie z elitnej rodiny HP Elite Slice sa stane naozaj štýlovým doplňujúcim prvkom vašej kancelárie. Pri tomto type sa jedná o modulárne mini PC komerčnej kategórie, fungujúce na operačnom systéme Windows 10 Pro, ktoré prichádza s množstvom sofistikovaných funkcií a predovšetkým sofistikovaným dizajnom v malom a prenosnom balení, ale výkonom nebude vôbec zaostávať za klasickými desktopmi.

Možnosť bezdrôtového nabíjania mobilných telefónov je jedným z voliteľných vylepšení týchto zariadení, ktoré sa dajú ďalej rozšíriť vďaka svojej netradičnej možnosti modulárnej konštrukcie. Nový rozmer prináša aj modul s 360-stupňovými reproduktormi Bang&Olufsen a dvomi vstavanými mikrofónmi, ktorý dokáže značne uľahčiť konferenčné hovory. Práve pre potreby konfernečných hovorov je jeden z variantov HP Elite Slice, vybavený špeciálnym jednodotykovým ovládaním s podporou softwaru Intel Unite. DVD mechanika môže predstavovať ďalší modul.

V kombinácii s voliteľným dokovacím monitorom HP EliteDisplay S240uj sa prejaví praktická stránka tohto počítača. Stačí ho pripojiť jedným káblom typu USB-C a obraz a zvuk je možné prenášať popri napájaní. V poslednom rade nechýba ani štandardné zabezpečenie triedy Elite presne tak, ako ako to bolo aj pri predchádzajúcich modeloch radu Elite.

Pokiaľ vás článok zaujal, vyplňte prosím formulár a získajte ponuku na mieru.

Video k HP Elite Slice nájdete tu.