20. novembra 2017

Rastieme a spolu s nami môžete rásť aj vy. Forbes Slovensko hľadá novú posilu do tímu na pozíciu redaktora pre náš web Forbes.sk.

Ako vykročiť na cestu za prácou pre prestížnu značku, pod ktorou môžete realizovať svoje nápady a projekty či zúčastniť sa na teambuildingoch a Forbes eventoch? Toto sú prvé štyri kroky:

1. Pošlite nám poriadne CV

Nový člen nášho tímu by mal mať aspoň dva roky praxe v internetových médiách. Nestačí však napísať len rok a miesto pôsobenia, váš životopis by mal hovoriť jasne o tom, čo máte za sebou. Ak si nie ste istí, inšpirujte sa článkom o tvorbe kvalitného curriculum vitae. Potom nám ho pošlite a na mzde sa spoločne dohodneme.

2. Ukážte, že viete rozmýšľať digitálne

Stať sa členom dynamického mladého kolektívu prináša so sebou aj požiadavku rozmýšľať dynamicky, živo a proaktívne. Náplňou práce totiž bude tvorivé prinášanie nových tém a ich spracovanie pre web Forbes.sk na dennej báze. Hľadáme však niekoho, komu nie je „digital thinking“ cudzie. Pošlite nám spolu so životopisom tri nápady na zlepšenie webu Forbes.sk a dostanete sa do užšieho výberu.

3. Uistite sa, že máte prehľad

Každý HR manažér vám povie, že pred pohovorom treba o firme niečo vedieť a nezaškodí všeobecný prehľad z konkrétnej oblasti. Pripíšte nám k životopisu a trom nápadom aj meno najbohatšej Slovenky podľa Forbes.

Reklama

4. Neodkladajte príležitosť

Ako sme už písali – prísť o 5 minút skôr je načas, načas je neskoro a neskoro je neprijateľné. Ponuka platí len do 26. novembra 2017. Ak chcete kariérne rásť a tvoriť návod na úspech spolu s nami, všetko potrebné pošlite v jednom maili na jobs@forbes.sk.