Tento článok je BrandVoice. Čo to znamená?
15. januára 2021

Poschodie v budove, kde sídli Forbes, sa po niekoľkých rokoch uvoľňuje. Radi by sme využili príležitosť a obklopili sa novými firmami, s ktorými nás bude spájať kreativita a rovnaká energia v biznise. Vytvorili by sme tým skvelé miesto na spoluprácu a priestor pre nové myšlienky a spoločné projekty.

 „Jeden zo spôsobov, ako hlavne v súčasnej dobe posunúť firmu vpred, je obklopiť sa kreatívnymi, talentovanými ľuďmi, ktorí rozmýšľajú podobným štýlom a majú rovnakú DNA ako vy,“ hovorí Peter Barecz, vydavateľ magazínu Forbes Slovensko. A keďže sa od 1. 2. 2021 uvoľňuje celá chodba na poschodí, hľadáme si nových spolunájomníkov, s ktorými by sme sa dokázali navzájom inšpirovať. „Vidíme ideálnu príležitosť obklopiť sa podobnými ľuďmi ako my, byť s nimi v jednom priestore, a tak položiť základy niečoho zaujímavého, čo by sme mohli teoreticky v budúcnosti spoločne vytvoriť,“ vysvetľuje. 

Na ôsmom poschodí Business Center Bratislava na Mlynských Nivách 48 nájdu príjemné zázemie najmä menšie firmy. Spoznajte rytmus produkcie magazínu, tvorivú atmosféru a stretnite zaujímavých ľudí, o ktorých Forbes píše. „Ľudia sa u nás dobre cítia, v našich nových kanceláriách objavia vždy niečo zaujímavé a radi nás navštevujú,“ vysvetľuje P. Barecz, ktorý využil možnosť prispôsobiť prenajaté priestory charakteru značky Forbes. Noví susedia sa tak pri dizajnovaní vlastných kancelárií môžu inšpirovať napríklad aj priestormi redakcie.

Priestory vedľa Forbesu začínajú od 18 m². Dajú sa spájať a rozdeľovať podľa predstáv až do veľkosti približne 200 m². Nájom priestorov má tri štandardy v cenovom rozpätí 12,63 – 13,13 €/m² za mesiac. Od základného s minimom úprav cez možnosť posúvať priečky a vymeniť koberce až po prispôsobenie na mieru. Záleží, či vám vyhovuje viazanosť na neurčito, alebo radšej na tri či päť rokov. Práve zmluva na dlhšie obdobie umožňuje budúcemu nájomníkovi pristúpiť k úpravám kreatívne a vytvoriť tak podobne dizajnové priestory ako má Forbes.  

V cene prenájmu sú energie, strážnik aj ďalšie doplnkové služby. Za 67 € mesačne si môžete dokúpiť parkovanie priamo v areáli, od 35 € v blízkosti objektu. V budove je k dispozícii fitnescentrum so saunou a bicykliareň so sprchou. Ľahko sa odtiaľto dostanete do centra, v okolí sa dá dobre najesť, ale aj odskočiť si na nákupy či na masáž. 

Charakter ponúkaných priestorov si môžete prezrieť v galérii TU. Pôdorysy priestorov si môžete priezrieť TU. V prípade seriózneho záujmu o prenájom nám zanechajte správu na susedia@forbes.sk.