12. apríla 2017

Technológie menia starý model vnímania kancelárie. Vďaka nim už nie je žiadny problém obsah presúvať a zdieľať kdekoľvek. Pracovné priestory sa tak stávajú skôr miestom na konferenčné hovory a stretávanie sa. Na trend, kde rýchlosť znamená výhodu pred konkurenciou, reaguje HP so svojim radom Elite.

Model HP EliteBook 1040 je určený pre zástancov klasickej koncepcie notebooku. Jedná sa o vysoko kompaktný 14-palcový ultrabook , ktorý je len 15,9 mm tenký a jeho hmotnosť začína pri 1,49 kg. Vďaka operačnému systému Windows 10 Pro a najnovším procesorom Intel® Core™ i5 a i7 sa nezadýcha pri žiadnej práci. Podsvietená klávesnica umožní bezproblémové písanie potme a displej s rozlíšením FHD (1920×1080) umožňuje vychutnať si obraz v každom detaile. Niektoré konfigurácie sú zároveň vybavené 3G modemom a SSD diskom. Vďaka programu HP Top Config si užívateľ môže prispôsobiť konkrétnu konfiguráciu podľa svojich predstáv a neplatí za niečo, čo nevyužije. Voliteľne je možné výbavu doplniť aj o technológiu vPro, ktorá zabezpečí vzdialenú správu.

V HP počítajú s tým, že notebook je stále na cestách a vybavili ho luxusným celokovovým zliatinovým telom s hliníkovými spojmi. To zaručuje výbornú odolnosť proti náhodným nárazom. Záruka tri roky s možnosťou rozšírenia je v prípade značky HP štandardom.

Pokiaľ vás možnosti mobilnej kancelárie zaujali, vyplňte prosím formulár a získajte ponuku na mieru.

Video k HP Elite Slice nájdete tu.