25. novembra 2021

Srdcom môže byť na Havane, ale kubánsko-americká speváčka a skladateľka Camila Cabello žila donedávna rozprávkový život v dome v Hollywood Hills, ktorý má všetko – vrátane nahrávacieho štúdia. Po rozchode s kanadským spevákom Shawnom Mendesom, s ktorým ju spojil duet Señorita, sa však speváčka rozhodla svoj dom predať.

Hoci spolu boli dva roky, rozišli sa, no podľa USA Today sú stále najlepšími priateľmi. Napriek tomu sa po sérii udalostí v osobnom živote rozhodla Cabello svoj očarujúci dom predať.

Camila Cabello. Foto: TASR

Stredomorské bývanie

Vilka s rozlohou 332 štvorcových metrov v stredomorskom štýle sa vypína nad Sunset Strip. Záhrada je obohnaná murovaným plotom, cez tepanú bránu sa dostanete na nádvorie s klenbami, ktoré je vydláždené svetlým obkladom.

Dom má štyri spálne a štyri kúpeľne. Bol postavený v roku 1977, no dočkal sa všetkých aktualizácií 21. storočia, pričom si stále zachoval svoje pôvodné čaro.

Hlavná spálňa. Foto: Neue Focus

S ohľadom na úplné súkromie ponúka stena, ktorá obklopuje zadný dvor a bazén so slanou vodou, to najlepšie z bývania v interiéri a exteriéri. Kuchyňa a bazén sú elegantne moderné, vďaka veľkým skleneným dverám sa stierajú hranice medzi interiérom a vonkajšou terasou.

Reklama

V dome je profesionálne nahrávacie štúdio aj s vokálnou kabínou. V celom interiéri je drevená podlaha a dlažba a hlavný apartmán má svoj vlastný kozub. Okrem bazéna je k dispozícii vonkajší kozub, gril a jedálenský kút. K bytu prislúcha aj garáž pre dve autá a práčovňa. Camilin dom môže byť váš za 3,95 milióna dolárov.

Bazén so slanou vodou sa nachádza hneď za presklenou stenou obývacej izby. Foto: Neue Focus

Hviezdni susedia

Cabello sa narodila na Kube, ale vyrastala v Miami. Jej kariéra odštartovala, keď sa v roku 2016 objavila v X Factore a stala sa súčasťou skupiny Fifth Harmony, ktorú vytvoril obávaný porotca súťaže Simon Cowell.

Úspech však dosiahla až po tom, ako sa vydala na sólovú dráhu – so svojimi megahitmi Havana či Señorita získala množstvo ocenení, vrátane dvoch cien Latin Grammy a štyroch cien American Music Awards.

Hollywood Hills je ideálnym miestom na bývanie – viete sa odtiaľ rýchlo dostať k štúdiám, v okolí bývajú mnohé hviezdy a bol kulisou viacerých filmov. Medzi celebrity, ktoré tam žili alebo stále žijú, patria Katy Perry, Ben Affleck, Kevin Costner, Britney Spears, Bryan Austin Green a Justin Timberlake.

Článok vyšiel na webe amerického Forbesu, autorkou je redaktorka Brenda Richardson

Našli ste chybu? Napíšte nám na editori@forbes.sk

Ľutujeme, vašu emailovú adresu sa nepodarilo prihlásiť k odberu.
Ďakujeme za vaše prihlásenie!

Potrebujete ráno získať rýchly prehľad?

Odoberajte Forbes Espresso

O aké témy máte záujem?