Tento článok je brandvoice. Čo to znamená?
14. novembra 2019

Portál Zľavomat založil vlastnú cestovnú kanceláriu. Podľa CEO spoločnosti Aleša Mlátilíka ponúknu luxusné pobyty či poznávacie zájazdy na úrovni nemeckých cestoviek.

Zľavomat je momentálne jednotkou na trhu, čo sa týka predaja dovoleniek a pobytov na Slovensku. Zároveň je členom britskej skupiny Secret Escapes, ktorá už luxusné dovolenky ponúka v 25 krajinách. Spoločnosť preto svoje aktivity nedávno rozšírila a spustila vlastnú cestovnú kanceláriu CK Zanzo.

Foto: Archív značky

Počiatočná ponuka CK Zanzo sa zameriava na Srí Lanku, Zanzibar či Thajsko, v blízkej budúcnosti by sa ale mala rozšíriť o viaceré krajiny z oblastí Ázie, ale aj Afriky či Karibiku. Mlátilík k tomu dodáva: „Pôjde vždy o najlepšie troj-, štvor- a päťhviezdičkové hotely s najvyšším hodnotením v danej oblasti. V každej destinácii bude možné vyberať zo zhruba desiatich ponúk, ktoré vopred preveríme. Širšia ponuka býva mätúca a náročná pre klientov, preto sa chceme sústrediť na užší, ale o to kvalitnejší výber a za kvalitu zážitku tak ručiť.“ 

Zároveň podľa Mlátilíka cestovná kancelária nebude ponúkať last minute zájazdy. „Cesta do exotiky nie je vec, ktorú chce zákazník vybrať behom 24 hodín. Rozhodovací proces je pri takýchto dovolenkách oveľa dlhší. Luxus v spojení s exotikou klienti plánujú až pol roka dopredu,“ hovorí.

Aleš Mlátilík, CEO Zľavomat. Foto: Archív značky

Dovolenka nemeckej kvality

Cena za dovolenku má byť vždy za kompletný balík služieb bez skrytých doplatkov a obsahuje letenky, ubytovanie, stravu a privátne transfery v danej destinácii. Klientovi ho vyskladajú na mieru podľa vlastných predstáv.

V praxi to podľa Mlátilíka funguje tak, že ubytovacie kapacity sú vyberané a nakupované v spolupráci s nemeckými cestovnými kanceláriami. K tomu Zanzo nakupuje letenky od renomovaných leteckých spoločností, ktoré do daných destinácií lietajú pravidelne, charterové lety teda v ponuke nenájdete. Odlet je z Viedne, prípadne z letísk okolitých krajín, ak si to klient praje. Priamo v destinácii je potom zaistený privátny transfer.

Nemecké cestovky majú výborné meno vo svete a sú zárukou vysokej kvality. Preto sme sa rozhodli pre spoluprácu práve s nimi. To napríklad znamená, že ak je uvedené, že zákazníci budú mať výhľad na more, tak adekvátny výhľad skutočne garantujeme. To isté platí pre príchod do destinácie. Každý zákazník bude mať privátny transfer a nečakajú ho teda žiadne hromadné a nekonečne dlhé rozvozy autobusom,“ dodáva Aleš Mlátilík na záver.

Video: Archív značky