1. augusta 2018

Už ste boli na dovolenke, alebo sa na ňu ešte len chystáte? Nech je, ako chce, hlavne si nezabudnite pribaliť najnovší Forbes. Augustové číslo magazínu vám prináša rebríček najväčších hviezd slovenského internetu. Z titulky sa na vás pozerá svetový barman Erik Lorincz, ktorý miešal koktejly aj pre bondovky a vo vnútri zase nájdete rozhovor s dcérou nezabudnuteľného Jula Satinského Luciou. Viete, koľko nepublikovaných textov po ňom ostalo? 

Nový život svetového barmana

Keď sa ho na pohovore do baru slávneho hotela Savoy v Lodnýne spýtali na víziu, odpoveďou zaskočil. „Urobím z American Baru najlepší bar na svete,“ vyhlásil vtedy 30-ročný Erik Lorincz zo Slovenska. Cieľ dosiahol a teraz ho čaká nová misia.

Značka Satinský

Po otcovi nezdedila žiadne milióny, smeje sa, že sa ani nedalo, lebo aj s mamou strašne rady peniaze míňali. Lucia Molnár Satinská, dcéra Jula Satinského, sa dnes stará o jeho pozostalosť, ktorú vyčíslili na 20 banánových škatúľ.

Reklama

Top influenceri

V aktuálnom Forbese nájdete rebríček 20 kráľov slovenského internetu. Kto má najviac followerov? A koho sledujete vy?

Maminkina malá miliardárka

Skôr ako oslávila 21. narodeniny, dokázala Kylie Jenner vybudovať kozmetické impérium s hodnotou 900 miliónov dolárov. Prakticky bez kapitálu, zamestnancov či skúseností. Maximálne však využila svoj status celebrity.

Šéf v pohybe

Koho kanceláriu sme fotili v tomto čísle? Generálny riaditeľ ČSOB na Slovensku Daniel Kollár sa tej svojej vzdal a od januára sa „rozbehol“ po novej budove. Stoličky mení po týždni.