Svetový agent

Futbalový agent Karol Csontó, spolumajiteľ medzinárodnej futbalovej agentúry Stars and Friends, rozpráva o tom, ako je zo Slovenska možné predávať hráčov do veľkých európskych líg, ako rokovať s oligarchami či obchodne zdatnými tureckými majiteľmi a popritom spoluvlastniť futbalový klub (a ešte aj šperkársku firmu).

Nový život navigátora

Michal Štencl, zakladateľ a najväčší akcionár Sygicu, firmy s druhou nasťahovanejšou navigačnou aplikáciou na svete, opúšťa pozíciu CEO. Ako predseda predstavenstva chce viac počúvať trh.

EY Podnikateľ roka

Slovenským EY Podnikateľom roka 2017 sa stal Michal Weis, spoluzakladateľ a riaditeľ firmy IBL Software Engineering. Jeho príbeh i príbehy ďalších štyroch finalistov z firiem stámiliónových i miliónových ukazujú: majte cieľ, makajte a nájdite si dobrých ľudí, s ktorými ho budete radi nasledovať.

Víťaz

Slovenským EY Podnikateľom roka je Michal Weis, ktorý kedysi pomohol pretvoriť hlavný produkt Esetu a dnes rozvíja firmu tvoriacu svetový softvér pre meteorológov.

Autá s dušou

Jeden z najznámejších slovenských zberateľov veteránov vysvetľuje, v čom je čaro historických vozidiel a prečo sú aj veľmi dobrou investíciou.