Veľká stávka Ivana Chrenka

Ako developerská skupina HB Reavis rastie, majetok najbohatšieho človeka na Slovensku sa môže naďalej zvyšovať. Firma verí, že kancelársky biznis sa zásadne mení a ona vie ako. Je si natoľko istá, že dokonca zvažuje do firmy pustiť externých investorov a získaný kapitál potenciálne využiť na rozvinutie nového typu biznisu, ktorý k jej rastu pridá tlačidlo turbo.

Keď vedú ženy

Podstatnú časť čísla tvoria strany o ženách, ktoré sa na seba neboja vziať zodpovednosť. Okrem rozhovorov sa dočítate o najmocnejších ženách sveta a nájdete tu i naše rebríčky top Sloveniek v biznise.

Multifunkčná

Pred narodením dcér, dvojičiek Matildy a Ely, sme Kristínu Farkašovú poznali najmä ako talentovanú herečku. Odvtedy stihla vybudovať úspešnú značku Koláčová, napísať tri knihy s predajom viac ako 50-tisíc kusov a stať sa vášnivou influencerkou.

Miliónový startup z Mlynskej doliny

Tomáš Brngál začal počas vysokej školy pracovať na vzdelávacej aplikácii pre medikov, ktorá im umožní prostredníctvom virtuálnej reality nahliadnuť do ľudského tela. S kamarátom Milošom Svrčekom založil úspešný medicínsky startup, ktorý má teraz hodnotu 6 miliónov eur.