Big Z

Čas: pol siedmej ráno, Trenčín. My sme interview nikdy nezačínali skôr, pre Zdena Cháru je to normálny termín, keď už naplno funguje. Vlastne tých vecí, ktoré robí inak ako ostatní, je veľa. Aj o nich slávny hokejista rozpráva vo veľkom rozhovore pre Forbes.

Startupoví predáci

Nemajú ešte ani 30 rokov a už riadia skupinu deviatich startupov, ktoré presahujú hranice Slovenska. Pritom pre desiatky ďalších vytvárajú komunitu. Ide o poriadne zaujímavú štvoricu, ktorá má v sebe omnoho viac, ako len známe mená bohatých otcov.

Ešte viac fresh

Slovnaft má za sebou úspešný rok. Nielenže zvýšil tržby takmer o pol miliardy eur, ale sa aj rozbehol s inovovaním maloobchodnej siete Fresh Corner.

Kto je na Slovensku najväčší?

Forbes zostavil aj tento rok rebríček TOP 50 slovenských firiem. Pozrite sa, kto sa dostal medzi naše najväčšie spoločnosti.

Piata avenue

Je to už sto rokov od založenia Československa. Sto rokov inovácií v jednej a neskôr v oboch krajinách. Forbes sa preto rozhodol toto výročie náležite osláviť. Na 5th Avenue v New Yorku sme pozvali najvýznamnejších slovenských a českých podnikateľov, startupistov, zahraničných investorov, s ktorými sme diskutovali vo veľkom.