Som abstinent, aj keď nemusím. Prečo sa u nás nepitie alkoholu stále vníma ako výstrednosť?
Suchý január je populárna výzva, ktorú spoločnosť akceptuje, vari aj podporuje. Ak však niekto s nealko režimom uzavrie „dohodu na dobu neurčitú“, zrazu prichádzajú otázky: Stalo sa ti niečo? A fakt ani jeden? Oslovili sme teda dvoch ľudí z kreatívneho priemyslu, dizajnéra Michala Haziora a copywritera Matúša Kvasa, aby nám porozprávali, čo sa stalo s … Čítať ďalej Som abstinent, aj keď nemusím. Prečo sa u nás nepitie alkoholu stále vníma ako výstrednosť?
Pre vloženie do vašej WordPress stránky zkopírujte a vložte túto URL adresu
Pre vloženie obsahu, skopírujte a vložte tento kód na vašu webovú stránku