Šéfka Človeka v ohrození: Pomáhame štátu a samosprávam vytvárať krajinu pre všetkých

Nezisková organizácia Človek v ohrození vznikla pred 25 rokmi ako iniciatíva skupiny novinárov. Dnes po viac ako dvoch dekádach fungovania dokáže pomáhať v niekoľkých humanitárnych krízach súbežne. Kým v minulosti aj niekoľko rokov nesužovala svet žiadna veľká kríza, v súčasnosti je ich niekoľko. Pri zvládaní ich následkov pomáhajú mimovládne organizácie jednotlivcom, ale aj celým komunitám. … Čítať ďalej Šéfka Človeka v ohrození: Pomáhame štátu a samosprávam vytvárať krajinu pre všetkých