Lucia Janičová sa stala prvou Slovenkou, ktorá vystúpila na vrchol najvyššej hory sveta. Vrchol Mount Everestu dosiahla z nepálskej strany s podporou kyslíka. Pripravovala sa na to dva roky. „Túžila som dokázať samej sebe, svojej dcére a ostatným ženám, že aj napriek traumatickej minulosti a nízkemu sebavedomiu je možné dokázať veľké veci,“ povedala pre Forbes. … Čítať ďalej Prvá Slovenka na Mount Evereste: Aj napriek traumatickej minulosti a nízkemu sebavedomiu je možné dokázať veľké veci
Pre vloženie do vašej WordPress stránky zkopírujte a vložte túto URL adresu
Pre vloženie obsahu, skopírujte a vložte tento kód na vašu webovú stránku