HUMANS, 2021

HUMANS, 2021

Jana Čavojská

Príbehy ľudí, ktorí sa nezľakli pandémie

Zberateľská edícia Forbes (limitovaný počet ks)

Rok 2021 je pre Slovensko špecifický. Krajina potrebuje dobré a pozitívne príbehy, inšpiráciu, ktorá vie motivovať. Po vzore známej knihy Humans of the World, spojil Forbes sily s renomovanou reportážnou fotografkou Janou Čavojskou pre knihu Humans, 2021. Je to jedinečné dielo plné malých, ale veľavravných príbehov ľudí naprieč Slovenskom, ktorí museli v súvislosti s pandémiou niečo zmeniť vo svojich životoch, aby sa mohli opäť „nadýchnuť“. To niečo bolo pre ich ďalšiu existenciu veľmi dôležité a zároveň inšpiratívne pre nás všetkých.

Zberateľská kniha vytlačená na kvalitnom papieri je sériou silných fotoreportáží, sprevádzanou príbehmi ľudí. Je to jedinečná sonda do života Slovákov v tak špecifickom roku, ako je rok 2021.

O autorke

Reportérka a fotografka, ktorú zaujímajú predovšetkým príbehy ľudí. Jana Čavojská precestovala vyše 70 krajín na 4 kontinentoch. Jej reportážne fotografie pútavo zachytávajú moment, ktorý vie výstižne doplniť textom. Výsledkom je jedinečný, neopozeraný pohľad na svet okolo nás. Janin talent a záujem o príbehy ľudí bol základom námetu aj pre zberateľskú knihu Humans.

Počet strán: 328
Formát: 200 x 254 mm
28.90 EUR vrátane DPH a dopravy
Objednávka