Forbes 07/2018

V júlovom Forbese sa na 114 stranách dozviete ako vnímajú Lobotka a Škriniar, že sú kluby ochotné za nich platiť milióny a aká bola ich prvá výplata? A kde najčastejšie trénuje najrýchlejší Slovák Ján Volko? Aby vás nový Forbes inšpiroval ešte viac, prečítajte si, čo všetko prináša. Veď všetci chceme byť fit. 

Objednajte si Forbes priamo do vašej schránky, poštovné je na nás!

Cena: 3 €

Špeciál: Made in Slovakia

Tohtoročné špeciálne vydanie Forbes Made in Slovakia s podtitulom 100 rokov slovenského biznisu je venované storočnici slovenskej štátnosti. Dozviete sa, kto patrí do zoznamu Top 100 žijúcich Slovákov.

Objednajte si Forbes špeciál priamo do vašej schránky, poštovné je na nás!

Cena: 3 €

Ročné predplatné + špeciál 100 najväčších biznis osobností sveta

12 x Forbes + 4 x špeciály + digitálna verzia s archívom zadarmo + zberateľský špeciál 100 najväčších biznis osobností sveta
Cena: 37 €

Forbes 07/2018
Špeciál: Made in Slovakia
Ročné predplatné + špeciál 100 najväčších biznis osobností sveta
Ročné predplatné Forbes + Absynt kupón

12 x Forbes + 4 x špeciály + digitálna verzia s archívom zadarmo + 20 € poukážka na nákup kníh v e-shope www.absynt.sk

Začítajte sa do kníh od Vydavateľstva Abysnt, ktoré prináša na slovenský trh to najlepšie zo sveta reportážnej literatúry. Ak si myslíte, že reportáž nie je nič pre vás, jedna "absyntovka" vám zmení názor. Viac o Vydavateľstve Absynt na www.absynt.sk

Cena: 33 €

*Ponuka platí pre nových predplatiteľov. Podmienkou je úhrada predplatného Forbes v júli. Kupóny budeme jednotlivým predplatiteľom odosielať elektronicky, e-mailom.

Kombo ročné predplatné Forbes + Bublina

12 x Forbes + 4 x špeciály + digitálna verzia s archívom zadarmo + detský časopis Bublina* (ročné predplatné = 4 vydania v hodnote 14 €).

Cena: 37 €

Viac o detskom časopise Bublina na www.bublinacasopis.sk

„Veľa ľudí sa bojí povedať, čo chce. A preto to nedostane.“