Doprajte si starostlivosť o duševné zdravie po celý rok 2021!

DIÁR DUŠEVNÉHO ZDRAVIA SO 45 % ZĽAVOU + ručne vyrobená čokoláda ZAX Choco

PREDPLATNÉ FORBES + DIÁR DUŠEVNÉHO ZDRAVIA

KNIHA NEVYHORENÍ + DIÁR DUŠEVNÉHO ZDRAVIA

Diár duševného zdravia 2021 nie je ďalším motivačným diárom. Tlak na výkon nie je odpoveďou na to, ako byť šťastnejší. A predsa má tento diár za cieľ inšpirovať a motivovať. Nie však robiť viac, ale robiť, čo vás napĺňa – a pomôcť vám prísť na to, čo to je. Nie mieriť v živote ďalej, ale ponoriť sa do seba hlbšie. Prijať to, čo objavíte. A dopriať si na tejto ceste toľko vľúdnosti, koľko len potrebujete.

Diár duševného zdravia z dielne projektu Nevyhorení a magazínu  Forbes vám pomôže spoznať samých seba, prekonať obavy a pochybnosti a nadobudnúť väčšiu dôveru v seba a svoje schopnosti. Na to, aby diár plnil tento účel, sa jeho autorky Lucia Okša a Zuzana Matuščáková, ktoré napísali bestseller o syndróme vyhorenia Nevyhorení, spojili so psychológmi a ďalšími odborníkmi na duševné zdravie. Tí v diári zdieľajú tipy zo svojej praxe a rady, ako sa o seba starať lepšie a žiť spokojnejšie.

Po celý rok vás budú diárom sprevádzať podporné vety, ktoré vám pomôžu rozpamätať sa na to, na čo v živote naozaj záleží. Nájdete v ňom aj krásne ilustrácie a kreslenky, o ktoré sa postarala Tina Minor a aj kaligrafiu od Ruda Letka, ktorá zdobí obálku diára.

Diár so 45 % zľavou si môžete objednať TU.

Viac o diári

Diár duševného zdravia ponúka okrem prehľadného kalendára aj tri obsahové časti, ktoré majú rôzne ciele. Na začiatku každého mesiaca v ňom nájdete krátke cvičenie („Poznáš sa?“), ktoré vás zavedie na cestu do svojho vnútra. S tým, čo o sebe zistíte, môžete pracovať v cvičeniach uprostred mesiaca („Duševné okienko“), ktoré ukazujú spôsoby, ako sa starať o svoju dušu. Práve tieto úlohy slúžia na prevenciu duševného zdravia, berte ich ako pomôcku k vašej psychohygiene. A keďže občas každý narazí aj na prekážky a ťažké chvíle, na konci každého mesiaca nájdete tipy, ako ich zvládnuť („Prvá pomoc“). Pomôžu vám ustáť stres, prekonať úzkosť či predýchať panický atak. Vďaka tomuto diáru zvládnete všetko, čo vás čaká.

Pozrite si ukážky úloh z oblasti sebapoznania, psychohygieny a prvej pomoci.

Objednajte si diár s výraznou zľavou. Poštovné je zadarmo.

Diár si môžete objednať aj s ročným predplatným magazínu Forbes za 45 eur. V rámci balíka ročného predplatného získate 12 tlačených vydaní, špeciálne Forbes vydania, digitálny archív pre smartfóny a tablety a k tomu ako darček Diár duševného zdravia. OBJEDNAJTE SI PREDPLATNÉ FORBES S DIÁROM.  

Tiež vám odporúčame výhodné kombo z dielne nášho projektu Nevyhorení – úspešná kniha Nevyhorení + Diár duševného zdravia na rok 2021. OBJEDNAŤ KOMBO.

Diár duševného zdravia 2021:

Rozmer: 130 × 210 mm
Počet strán: 216
Ilustrácie: Tina Minor
Obálka: Rudolf Letko
Písmo: Ondrej Jób
Grafický dizajn: Matej Binka
Ekologický papier: vysoko kvalitný Munken Lynx
Minimalistický dizajn, týždňový kalendár, dve lacetky (záložky), gumička.
Dátum vydania: november 2020

Diár duševného zdravia ako hodnotný darček pre vašich partnerov či zamestnancov

Zvýhodnená cena pri odbere väčšieho počtu kusov (od 50 ks). 
Máte záujem? Kontaktujte nás na info@forbes.sk a pripravíme vám ponuku na mieru.