Diár duševného zdravia 2021 nie je ďalším motivačným diárom. Tlak na výkon nie je odpoveďou na to, ako byť šťastnejší. A predsa má tento diár za cieľ inšpirovať a motivovať. Nie však robiť viac, ale robiť, čo vás napĺňa – a pomôcť vám prísť na to, čo to je. Nie mieriť v živote ďalej, ale ponoriť sa do seba hlbšie. Prijať to, čo objavíte. A dopriať si na tejto ceste toľko vľúdnosti, koľko len potrebujete.

Diár duševného zdravia z dielne projektu Nevyhorení a magazínu Forbes vám pomôže spoznať samých seba, prekonať obavy a pochybnosti a nadobudnúť väčšiu dôveru v seba a svoje schopnosti. Na to, aby diár plnil tento účel, sa jeho autorky Lucia Okša a Zuzana Matuščáková, ktoré napísali bestseller o syndróme vyhorenia Nevyhorení, spojili so psychológmi a ďalšími odborníkmi na duševné zdravie. Tí v diári zdieľajú tipy zo svojej praxe a rady, ako sa o seba starať lepšie a žiť spokojnejšie.

Po celý rok vás budú diárom sprevádzať podporné vety, ktoré vám pomôžu rozpamätať sa na to, na čo v živote naozaj záleží. Nájdete v ňom aj krásne ilustrácie a kreslenky, o ktoré sa postarala Tina Minor a aj kaligrafiu od Ruda Letka, ktorá zdobí obálku diára.

Diár v predpredaji so zľavou si môžete objednať tu.
Predajná cena diára je 18 eur, po zľave len 14,90 eur.

Viac o diári

Diár duševného zdravia ponúka okrem prehľadného kalendára aj tri obsahové časti, ktoré majú rôzne ciele. Na začiatku každého mesiaca v ňom nájdete krátke cvičenie („Poznáš sa?“), ktoré vás zavedie na cestu do svojho vnútra. S tým, čo o sebe zistíte, môžete pracovať v cvičeniach uprostred mesiaca („Duševné okienko“), ktoré ukazujú spôsoby, ako sa starať o svoju dušu. Práve tieto úlohy slúžia na prevenciu duševného zdravia, berte ich ako pomôcku k vašej psychohygiene. A keďže občas každý narazí aj na prekážky a ťažké chvíle, na konci každého mesiaca nájdete tipy, ako ich zvládnuť („Prvá pomoc“). Pomôžu vám ustáť stres, prekonať úzkosť či predýchať panický atak. Vďaka tomuto diáru zvládnete všetko, čo vás čaká.

Pozrite si ukážky úloh z oblasti sebapoznania, psychohygieny a prvej pomoci.

Objednajte si diár ešte dnes! Poštovné je zadarmo.

 

Diár duševného zdravia 2021:

Rozmer: 130 × 210 mm
Počet strán: 216
Ilustrácie: Tina Minor
Obálka: Rudolf Letko
Písmo: Ondrej Jób
Grafický dizajn: Matej Binka
Ekologický papier: vysoko kvalitný Munken Lynx
Minimalistický dizajn, týždňový kalendár, dve lacetky (záložky), gumička.
Dátum vydania: október/november 2020

Diár budeme distribuovať od novembra 2020.

 

Diár duševného zdravia ako hodnotný darček pre vašich partnerov či zamestnancov

Zvýhodnená cena pri odbere väčšieho počtu kusov (od 50 ks).
Pri objednávke nad 150 ks je možná personalizácia diárov (logo firmy , jedna strana vnútri s brandingom či odkazom vašej spoločnosti). 
Máte záujem? Kontaktujte nás na info@forbes.sk a pripravíme vám ponuku na mieru.