Vo Forbes Slovensko sme sa tiež rozhodli podporiť iniciatívu #KtoPomozeSlovensku. Z každého zakúpeného predplatného Forbes s knihou Nevyhorení darujeme 10 EUR našim lekárom a zdravotníkom.

Kúpte si  predplatné aj vy a pomôžme spoločne slovenskému zdravotníctvu.

Kto pomôže Slvoensku a Forbes predplatné

A prečo vám dávame do pozornosti práve knihu Nevyhorení? Prežívame neľahké obdobie, a preto je viac ako inokedy potrebné starať sa aj o svoje duševné zdravie. Prečítajte si knihu od redaktoriek Forbesu, ktorá sa snaží prelomiť tabu sprevádzajúce rozprávanie o psychických ťažkostiach. Príbehy 21 ľudí, ktorí si prešli syndrómom vyhorenia, no napriek tomu dnes stoja opäť na nohách, sú v mnohom inšpiráciou aj v tomto období.

Kniha prináša aj štatistiky o syndróme vyhorenia na Slovensku aj v zahraničí a na mnohé praktické otázky nájdete odpovede v hĺbkovom rozhovore s psychológom. Navyše, každá kapitola prináša aj súbor úloh, ktoré vám pomôžu ponoriť sa do svojho vnútra. Mimochodom, tieto úlohy počas domácej izolácie zdarma zverejňujeme aj na sociálnych sieťach @Nevyhorení (Facebook, Instagram).

Kniha je umeleckým dielom vďaka kaligrafii od Rudolfa Letka na obálke knihy a ilustráciám v knihe od Tiny Minor. Nahliadnite do knihy:

Spolu to zvládneme.

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ A PRISPIEŤ