Aktuálne vydanie magazínu Forbes

Dangl ako ho nepoznáte. Začínal v televíznej relácii S.O.S., neskôr rozbiehal Partičku. A teraz sa Dano Dangl posúva k veľkým filmom a formátom pre streamingové služby.

Doba streamingová. Zárobky zo streamingu tvoria už stabilný prítok peňazí pre zábavný priemysel. Členovia rebríčka Celebrity 100 už z nových kanálov zarábajú naplno, priamy zisk sa zvýšil zo 177 miliónov na 387 miliónov dolárov.

Dospelý youtuber. Mal o 20 rokov viac, ako je priemerný vek začínajúceho youtubera, a rozbehnutú moderátorskú kariéru, keď sa to rozhodol tiež skúsiť. Vytvoril si tak príležitosť na sebarealizáciu a ďalšie budovanie značky Sajfa, ktorá je jeho životným biznisom.

VY MÁTE POTENCIÁL A MY MÁME NÁVOD NA ÚSPECH.

Predplaťte si Forbes a prvých 100 z vás získa 2 vstupenky na interaktívnu výstavu Body The Exhibition. Len v lete za 29 €. Každý nový predplatiteľ z mesiaca júl a august bude zaradený do letnej súťaže o skvelé zážitky!

Objednávajte teraz!

 

 

 

Potrebujete pomoc? Volajte na +421 915 775 267, píšte na predplatne@forbes.sk.

5 krokov, ako si predplatiť Forbes a čítať ho v tablete a mobile

Forbes môžete po novom čítať kdekoľvek a kedykoľvek chcete. Za jednu cenu získate tlačený magazín, aj jeho elektronickú verziu. Každý mesiac dostanete do schránky tlačený Forbes a zároveň aplikáciu pre mobilné telefóny a tablety. Ponúkame vám návod, ako na to.

1. Vyberte si, ako chcete platiť

Predplácate si Forbes prvýkrát? Vo formulári vyplňte osobné údaje, potvrďte objednávku a na záver sa rozhodnite pre spôsob platby, ktorým Vám najviac vyhovuje. Najlepším riešením je platiť kartou, vďaka tomu totiž získate prístup do aplikácie ihneď. V ostatných prípadoch vám prihlasovacie údaje pošleme e-mailom až po overení platby, čo v prípade zálohovej faktúry môže trvať aj niekoľko dní. Verní čitatelia si môžu predplatné predĺžiť za zvýhodnenú cenu.

2. Uložte si kód

Po zaplatení vám pošleme e-mailom vygenerovaný kód predplatného. Má podobu desaťmiestneho čísla. Toto číslo je vašim kľúčom k digitálnej verzii. Tento kód si starostlivo uložte. Prostredníctvom neho sa v aplikácii prihlásite a môžete sťahovať jednotlivé vydania. Ostatní čitatelia si budú musieť elektronickú verziu osobitne zaplatiť.

3. Stiahnite si aplikáciu

Aplikáciu do mobilu alebo tabletu nájdete v obchode podľa typu vášho zariadenia. Pokiaľ máte iPhone alebo iPad, vyhľadáte si v App Store Forbes Slovensko a aplikáciu si nainštalujete. Obdobne si aplikácie stiahnete v Google Play pre telefóny či tablety so systémom Android.

4. Prihláste sa

Vezmite si do ruky číslo/kód predplatného. V aplikácii stlačte vpravo hore ikonu „Portrétu“. Otvorí sa vám okienko s dvoma políčkami. Do horného políčka napíšete svoj email, ktorý ste uviedli pri objednávke predplatného. Ako heslo zadáte svoj unikátny kód predplatného. Kliknete na tlačidlo „Prihlásiť“, a následne si už môžete sťahovať jednotlivé čísla a v pohodlí si čítať.

5. Píšte nám

Neviete si poradiť alebo niečo nefunguje, ako má? Pozrite sa do zoznamu často kladených otázok, alebo nám napíšte na facebook.
Potrebujete pomoc? Volajte na +421 915 775 267, píšte na predplatne@forbes.sk.

 

 

Inzercia forbes.sk a print

Želmíra Kredátus Stojkov
+421 915 391 736
zelmira.kredatus@forbes.sk
Nadežda Barňáková
+421 944 720 432
nadezda.barnakova@forbes.sk
Lenka Kottmanová
+421 918 639 003
lenka.kottmanova@forbes.sk

Konferencie a podujatia

Lívia Trubenová
+421 905 711 511
livia.trubenova@forbes.sk
Dominika Verníčková
+421 905 711 011
dominika.vernickova@forbes.sk

Predplatné

predplatne@forbes.sk
+421 915 775 267

Redakcia

Mlynské Nivy 48, 821 09 Bratislava
+421 220 866 333
redakcia@forbes.sk