Aktuálne vydanie magazínu Forbes

Dolné hony – Seattle – Singapur. Popri materskej dovolenke v časoch krízy dokázala Mária Sztarovics vybudovať B2B marketingovú agentúru Wings4U dostať do celého sveta. Dnes pôsobí v 94 krajinách a medzi jej klientov patria Microsoft, Twitter či Oracle.

New York je môj sen a idem si ho teraz splniť. Martina Drahošová stihla spraviť tento rozhovor ešte pred odchodom do New Yorku. Ako Head of Business Development slovenského startupu ixworx tam chce získať väčších klientov. Rozhodla sa sama, pretože videla, že európsky trh je pre virtuálnu a zmiešanú realitu.

Nemám rada diskusie bez záveru. Spoločnosti Orange je Zuzana Nemečková verná už 16 rokov. V rozhovore členka predstavenstva a obchodná riaditeľka hovorí, že ju práca stále napĺňa, pretože v telekome sa stále niečo mení a prichádzajú rôzne inovácie.

VY MÁTE POTENCIÁL A MY MÁME NÁVOD NA ÚSPECH.

Predplaťte si Forbes za 33€ a získate nákupnú poukážku do siete predajní Exisport v hodnote 20 €.

Objednávajte teraz!

 

 

 

Potrebujete pomoc? Volajte na +421 915 775 267, píšte na predplatne@forbes.sk.

5 krokov, ako si predplatiť Forbes a čítať ho v tablete a mobile

Forbes môžete po novom čítať kdekoľvek a kedykoľvek chcete. Za jednu cenu získate tlačený magazín, aj jeho elektronickú verziu. Každý mesiac dostanete do schránky tlačený Forbes a zároveň aplikáciu pre mobilné telefóny a tablety. Ponúkame vám návod, ako na to.

1. Vyberte si, ako chcete platiť

Predplácate si Forbes prvýkrát? Vo formulári vyplňte osobné údaje, potvrďte objednávku a na záver sa rozhodnite pre spôsob platby, ktorým Vám najviac vyhovuje. Najlepším riešením je platiť kartou, vďaka tomu totiž získate prístup do aplikácie ihneď. V ostatných prípadoch vám prihlasovacie údaje pošleme e-mailom až po overení platby, čo v prípade zálohovej faktúry môže trvať aj niekoľko dní. Verní čitatelia si môžu predplatné predĺžiť za zvýhodnenú cenu.

2. Uložte si kód

Po zaplatení vám pošleme e-mailom vygenerovaný kód predplatného. Má podobu desaťmiestneho čísla. Toto číslo je vašim kľúčom k digitálnej verzii. Tento kód si starostlivo uložte. Prostredníctvom neho sa v aplikácii prihlásite a môžete sťahovať jednotlivé vydania. Ostatní čitatelia si budú musieť elektronickú verziu osobitne zaplatiť.

3. Stiahnite si aplikáciu

Aplikáciu do mobilu alebo tabletu nájdete v obchode podľa typu vášho zariadenia. Pokiaľ máte iPhone alebo iPad, vyhľadáte si v App Store Forbes Slovensko a aplikáciu si nainštalujete. Obdobne si aplikácie stiahnete v Google Play pre telefóny či tablety so systémom Android.

4. Prihláste sa

Vezmite si do ruky číslo/kód predplatného. V aplikácii stlačte vpravo hore ikonu „Portrétu“. Otvorí sa vám okienko s dvoma políčkami. Do horného políčka napíšete svoj email, ktorý ste uviedli pri objednávke predplatného. Ako heslo zadáte svoj unikátny kód predplatného. Kliknete na tlačidlo „Prihlásiť“, a následne si už môžete sťahovať jednotlivé čísla a v pohodlí si čítať.

5. Píšte nám

Neviete si poradiť alebo niečo nefunguje, ako má? Pozrite sa do zoznamu často kladených otázok, alebo nám napíšte na facebook.
Potrebujete pomoc? Volajte na +421 915 775 267, píšte na predplatne@forbes.sk.

 

 

Inzercia forbes.sk a print

Želmíra Kredátus Stojkov
+421 915 391 736
zelmira.kredatus@forbes.sk
Nadežda Barňáková
+421 944 720 432
nadezda.barnakova@forbes.sk
Lenka Kottmanová
+421 918 639 003
lenka.kottmanova@forbes.sk

Konferencie a podujatia

Lívia Trubenová
+421 905 711 511
livia.trubenova@forbes.sk
Dominika Verníčková
+421 905 711 011
dominika.vernickova@forbes.sk

Predplatné

predplatne@forbes.sk
+421 915 775 267

Redakcia

Mlynské Nivy 48, 821 09 Bratislava
+421 220 866 333
redakcia@forbes.sk