Aktuálne vydanie magazínu Forbes

Dolné hony – Seattle – Singapur. Popri materskej dovolenke v časoch krízy dokázala Mária Sztarovics vybudovať B2B marketingovú agentúru Wings4U dostať do celého sveta. Dnes pôsobí v 94 krajinách a medzi jej klientov patria Microsoft, Twitter či Oracle.

New York je môj sen a idem si ho teraz splniť. Martina Drahošová stihla spraviť tento rozhovor ešte pred odchodom do New Yorku. Ako Head of Business Development slovenského startupu ixworx tam chce získať väčších klientov. Rozhodla sa sama, pretože videla, že európsky trh je pre virtuálnu a zmiešanú realitu.

Nemám rada diskusie bez záveru. Spoločnosti Orange je Zuzana Nemečková verná už 16 rokov. V rozhovore členka predstavenstva a obchodná riaditeľka hovorí, že ju práca stále napĺňa, pretože v telekome sa stále niečo mení a prichádzajú rôzne inovácie.

Jeseň 2017: Sedem skvelých podujatí Forbes Slovensko

Zdieľať článok

Forbes Slovensko Vám už 7. rok prináša podujatia, ktoré Vás môžu inšpirovať a posunúť ďalej. Príbehy slovenských aj zahraničných podnikateľov a firiem, analýzy a rebríčky, novinky zo sveta nádejných startupov aj veľkých spoločností. Forbes eventy spájajú lídrov slovenského biznisu. Sú platformou pre stretávanie sa, výmenu vzájomných skúseností, trendov a vízií a tiež príležitosťou pre nadviazanie a prehlbovanie obchodných väzieb.

Aj na jeseň pokračujeme v organizácii regionálnych podujatí Forbes Business Leaders Club, na ktorých sa stretávajú majitelia a top manažéri firiem z daného regiónu. Business Leaders Club-y sú platformu na spájanie podnikateľskej komunity v jednotlivých regiónoch Slovenska. Podnikatelia z regiónu a odborníci diskutujú o podnikateľskom prostredí a možnostiach ďalšieho rastu regiónu a spoločností a tiež o tom, ako vybudovať úspešný biznis nielen doma, ale i mimo regiónu a Slovenska.

Na jeseň pre Vás pripravujeme nasledovné podujatia:

Business Leaders Club Žilina – 19. september 2017, Nová Synagóga, Žilina

Business Leaders Club Nitra – 25. september 2017, Pálenica Jelšovce, Nitra

Slávnostný večer: Top Firmy Slovenska – 2. október 2017, Hotel Carlton, Bratislava Slávnostný večer pri príležitosti odovzdávania ocenení Top firmy Slovenska 2017, výročný rebríček magazínu Forbes Slovensko. Podujatie sa koná za účasti CEOs a top manažmentu zo spoločností umiestnených v rebríčku, pozvaných hostí a partnerov podujatia.

Gala večer: Ženy v biznise
– 27. október 2017
Výročný gala večer za účasti dám z obálok magazínu Forbes Slovensko 2010 – 2017, rebríčka Top ženy v slovenskom biznise a pozvaných hostí. Podujatie je spojené s odovzdávaním ocenenia Forbes žena roka 2017. Podujatie je tematicky prepojené s októbrovým vydaním magazínu Forbes Slovensko s hlavnou témou Ženy, ktoré vládnu Slovensku.
Účasť na podujatí je iba na pozvánky.

Business Leaders Club Banská Bystrica – 19. október 2017, Radnica Banská Bystrica

Slávnostný večer: Diamanty slovenského biznisu – 22. november 2017, DoubleTree by Hilton Hotel, Bratislava Ocenenie Diamanty slovenského biznisu je udeľované raz ročne a je ohodnotením najdynamickejšie rastúcich malých a stredných firiem v jednotlivých odvetviach a regiónoch Slovenska. V roku 2017 budú ocenenia vyhlásené už po deviaty krát. Zverejňovanie výsledkov a oceňovanie víťazov Diamantov slovenského biznisu sa tradične vyhlasuje na slávnostnom odovzdávaní cien, na ktorom si víťazné spoločnosti majú možnosť osobne prevziať ocenenia.
Účasť na podujatí je iba na pozvánky.

Gala večer: Top Covers – 4. december 2017, DoubleTree by Hilton Hotel, Bratislava Výročný gala večer za účasti osobností z obálok magazínu Forbes Slovensko 2010 – 2017. Podujatie je spojené s odovzdávaním ocenenia Osobnosť roka 2017 a charitatívnou aukciou.
Účasť na podujatí je iba na pozvánky.

V prípade otázok alebo záujmu o účasť na jednotlivých podujatiach nás prosím kontaktujte na konferencie@forbes.sk.

Čítajte tiež

Inzercia forbes.sk a print

Želmíra Kredátus Stojkov
+421 915 391 736
zelmira.kredatus@forbes.sk
Nadežda Barňáková
+421 944 720 432
nadezda.barnakova@forbes.sk
Lenka Kottmanová
+421 918 639 003
lenka.kottmanova@forbes.sk

Konferencie a podujatia

Lívia Trubenová
+421 905 711 511
livia.trubenova@forbes.sk
Dominika Verníčková
+421 905 711 011
dominika.vernickova@forbes.sk

Predplatné

predplatne@forbes.sk
+421 915 775 267

Redakcia

Mlynské Nivy 48, 821 09 Bratislava
+421 220 866 333
redakcia@forbes.sk